Sürat Kargo Takip (Gönderi No Sorgulama 2024)

Sürat Kargo firmasından alınacak kargoların takip işlemlerinin tümü gönderi numaraları ile internet sitesi üzerinden gerçekleşebilir. Sürat Kargo’dan alınacak olan kargoların sorgulanabilmesi için gönderi numarasının bilinmesi yeterli olacaktır.

Sürat Kargo takip işlemleri, günümüzde Sürat Kargo’nun internet adresi üzerinden gerçekleşir. Telefon veya bilgisayar üzerinden Sürat Kargo’nun resmi internet sitesine girilmesinden sonra, Kargo Takip sayfası açılarak gerekli yere gönderi numarası yazılır. Gönderi numarası ile beraber doğrulama kodunun da yazılması ile bilgiler incelenebilir. Sürat kargonun internet adresi üzerinden kargoların tahmini olarak ne zaman teslim edileceği de kolaylıkla öğrenilebilir.

1634305657 1c29e4b72cf9c426be5f

Sürat Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Sürat kargo firmasının kargolarının takip edilebilmesi için şu adımların izlenmesi gereklidir:

 • Öncelikle Sürat Kargo takip sayfasına giriş yapılır.
 • Çıkan ekranda gönderi numarası ile beraber doğrulama kodu doğru yerlere girilir.
 • Sorgula seçeneği seçilerek kargonun nerede olduğu bilgileri öğrenilebilir.

Sürat Kargom Nerede?

İnternet üzerinden yapılmış alışverişlerin kargoya verilmesinden sonra nerede olduğunu öğrenmek veya şahsi olarak gönderilmiş kargoların durumunu öğrenmek için Sürat Kargo sorgulama işlemi gerçekleştirilebilir. Bu işlem ile beraber kargonun nerede olduğu ile beraber teslim edilmesi için öngörülen süreyi de kargo sahiplerine gösterilir. Böylece kargonun ne zaman ve hangi şube üzerinden adrese teslim edileceği de öğrenilebilir.

Sürat Kargo Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Sürat Kargo gönderi no sorgulama işleminin gerçekleştirilebilmesi için şu adımların izlenmesi gereklidir:

 • Sürat Kargo takip sayfasına giriş yapılır.
 • Giriş yapılmasından sonra gönderi numarası girilir.
 • Gönderi numarasının girilmesinden hemen sonra “Sorgula” seçeneğine tıklanır.
 • Bu seçenek ile beraber Sürat kargo gönderilerinin nerede olduğuna ait tüm bilgiler, kolay bir şekilde öğrenilebilir.

Sürat Kargo İletişim Numarası Nedir?

Sürat Kargo’nun tüm müşterileri tarafından kullanılabilinecek olan iletişim numarası, 0850 202 0 202’dir. Sürat Kargo müşteri hizmetleri iletişiminin sağlanabilmesi için bu numara 7 gün 24 saat boyunca kullanılabilir. Gönderi sorgulama işlemleri, Sürat Kargonun müşteri iletişim merkezi üzerinden de gerçekleşebilir. Müşteri temsilcileri ile kurulan iletişimlerde, T.C. kimlik numarası veya gönderi takip numarası kullanılarak kolaylıkla işlemler gerçekleştirilebilir.

Sürat Kargo Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Sürat kargo firmasının çalışma saatleri, hafta içi ve cumartesi günleri için farklı olarak belirlenmiştir. Sürat Kargo mesai saatleri listesi, Türkiye üzerinde hizmet vermekte olan tüm şubeleri için şöyle sıralanmıştır:

 • Sürat Kargo hafta içi açılış saati: 08.30
 • Sürat Kargo hafta içi kapanış saati: 18.00
 • Sürat Kargo hafta sonu açılış saati: 08.30
 • Sürat Kargo hafta sonu kapanış saati: 15.00

Hafta sonu yani cumartesi günleri 08.30 ile 15.00 saatleri arasında hizmet vermekte olan Sürat Kargo, Türkiye’deki hiçbir şubesinde Pazar günleri hizmet vermez.

Mesaj Bırakabilirsiniz