Hepsiexpress Sipariş Takip (Gönderi No Sorgulama 2024)

HepsiBurada firmasının kargo şirketi olan Hepsiexpress üzerinden gönderilen kargoların durumlarını kolaylıkla internet sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Hepsiexpress üzerinden gönderilmiş olan kargoların durumlarını gönderi sorgulama işlemi ile kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Hepsiexpress Sipariş takip işlemleri, Hepsiburada firmasından alınan ürünlerin istene adrese iletilmesi için kullanılır. Hepsiexpress, yalnızca Hepsiburada firması üzerinden satılan ürünlerin gönderimlerini gerçekleştirir. Hepsiburada’dan alınan ürünlerin kargo işlemleri ve kargo durumları da Hepsiekspress’in internet sitesi üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde takip edilebilir.

1

Hepsiexpress Sipariş Takip Nasıl Yapılır?

Hepsiburada’dan alınan ürünlerin kargoya verilmesinden sonra takip edilebilinmesi için şu adımların izlenmesi gereklidir:

  • Hepsiburada uygulamasına girilir.
  • Satın alınmış ve kargoya verilmiş olan ürünlerin sayfasına giriş yapılır.
  • Giriş yapılmasından sonra “Kargo Takibi” seçeceği seçilir.

Hepsiexpress Sipariş takip genellikle bir internet sitesi üzerinden yapılmaz. Hepsiexpress firmasında kargosu olan kişiler, Hepsiburada uygulaması üzerinden gönderilerini takip edebilirler.

Hepsiexpress Siparişim Nerede?

Hepsiexpress ile gönderilen kargonun nerede olduğunu öğrenebilmek için Hepsiexpress Kargo sorgulama işlemlerinin yapılması gereklidir. Bu işlemin yapılabilmesi için de Hepsiburada uygulaması veya internet sitesine giriş yapılması, oradan satın alınmış ürünlere tıklanarak çıkan bilgilerin incelenmesi gereklidir.

Hepsiexpress Sipariş Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Gönderi numarası kullanılarak Hepsiepress üzerinden satın alınmış kargolarn nerede olduğunun sorgulamalarının yapılabilmesi için gönderi numaralarının bilinmesine gerek yoktur. Ancak Hepsiexpress Kargo gönderi no sorgulama işlemleri için şu adımlar izlenebilir:

  • Hepsiburada uygulamasına girilir ve siparişlerim sayfası açılır.
  • Daha sonra kargoya verilmiş ürünler bulunur.
  • Kargom Nerede seçeneğinin seçilmesi ile beraber kolay ve hızlı bir şekilde kargonun nerede olduğu öğrenilebilir.

Hepsiexpress Sipariş İletişim Numarası Nedir?

Hepsiexpress müşteri hizmetleri iletişim numarası, 0850 252 40 04’tür. Bu numara üzerinden Hepsiexpress firması Türkiye’nin her yerine göndermekte olduğu kargoların durumları hakkında bilgi vermektedir. Bu numaranın aranabilme seçeneğinin yanında Whatsapp hattı üzerinden de firma ile iletişim kurulabilmesi mümkündür. Kullanılan Whatsapp hattı ile beraber 7 gün 24 saat boyunca hizmet alınabilmesi mümkündür. Bu numara dışında, Hepsiexpress şubelerinin telefonları kullanılarak alınmak istenen bilgiler için kullanılacak şube numaraları, Hepsiexpress müşterilerine sadece mesai saatlerinde hizmet verir.

Hepsiexpress Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Hepsiexpress Kargo mesai saatleri, günümüzde hafta içi ve hafta sonu saatlerinde değişiklik göstermektedir. Güncel olarak belirlenmiş Hepsiepress mesai saatleri, şöyle sıralanmıştır:

  • Hepsiexpress Kargo hafta içi açılış saati: 09.00
  • Hepsiexpress Kargo hafta içi kapanış saati: 17.00
  • Hepsiexpress Kargo hafta sonu açılış saati: 09.00
  • Hepsiexpress Kargo hafta sonu kapanış saati: 13.00

Hepsiexpress firması, cumartesi günü hafta içi günlerde verdiği hizmetler kadar hizmet vermez. Ancak Pazar günleri, firma hiçbir şekilde hizmet vermemektedir.

Mesaj Bırakabilirsiniz