Fedex Kargo Takip (Gönderi No Sorgulama 2024)

Fedex kargo ile gönderilmiş olan kargoların nerede oldukları kolaylıkla Fedex’in internet sitesi üzerinden öğrenilebilir. Fedex firmasından kargoya sahip kişiler, internet adresi ile beraber gönderi numarasını kullanarak müşteri temsilcilerinden de kargolarının nerde olduğunu öğrenebilirler.

Fedex Kargo takip işlemleri için genellikle Fedex resmi internet adresi kullanılır. Fedex’in resmi sitesine girilmesinden sonra “Gönderinizin Takibi” sayfasına giriş yapılır. Bu sayfaya giriş yapılmasından sonra, gerekli olan bilgilerin doğru yerlere yazılmasıyla kolaylıkla kargo takibi sağlanabilir. Kargoların takip sayfasında ayrıca, adım adım nerede olduğu bilgileri de kolaylıkla bulunabilir.

Fedex Logo Transparent PNG

Fedex Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Fedex firmasının kargolarını takip edebilmek için şu adımların izlenmesi gereklidir:

 • Fede internet adresine bilgisayar veya telefon üzerinden girilir.
 • Fedex Kargo takip işleminin gerçekleştirilebilmesi için sayfada ilgili yere Takip Numarasının, referans numarasının ya da taşıma kontrol numarası yanı T.C. kimlik numarasının yazılması gereklidir. Bu işlem esnasında hangi numara ile işlem yapılacaksa onun sayfasının açılması gereklidir.
 • Takip Et” seçeneğinin seçilmesi ile kolayca takip işlemi gerçekleştirilebilir.

Fedex Kargom Nerede?

Fedex firması üzerinden alınmış kargoların nerede olduğu, Fedex Kargo sorgulama işleminin gerçekleştirilmesi ile beraber kolay ve hızlıca öğrenilebilir. Fedex kargolarının nerede olduğu, hızlı ve kolay bir biçimde internet sitesi üzerinden öğrenilebilir.

Fedex Kargo Gönderi No Nasıl Sorgulanır?

Fedex şirketinin kargoları, şu adımlar ile sorgulanabilir:

 • Fedex internet sitesine girilir.
 • Kargo sorgulama sayfasına geçiş yapılır.
 • Fedex Kargo gönderi no sorgulama işlemi için gerekli olan yere gönderi numarası yazılır.
 • Takip Et” seçeneğine tıklanmasından sonra gönderilerin nerede olduğu izlenebilir.

Fedex Kargo İletişim Numarası Nedir?

Fedex kargonun iletişim numarası, 444 93 39 hattıdır. Bu hat üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde Fedex Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçilebilir, herhangi bir sorun veya soru hızlıca çalışanlara iletilebilir.

Fedex Kargo Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Fedex firmasının çalışma saatleri, hafta içi ve hafta sonu günleri için farklılık göstermektedir. Güncel olarak belirlenmiş Fedex Kargo mesai saatleri şöyle sıralanmıştır:

 • Fedex Kargo hafta içi açılış saati: 08.30
 • Fedex Kargo hafta içi kapanış saati: 22.00
 • Fedex Kargo hafta sonu açılış saati: 08.30
 • Fedex Kargo hafta sonu kapanış saati: 20.00

Fede kargo, hafta sonları yalnızca cumartesi günleri hizmet veren bir firmadır. Pazar günleri firma için resmi tatildir. Fedex kargo şirketinin birçok şubesi, diğer kargo şirketlerinin aksine cumartesi günleri daha geç saatlere kadar çalışırlar. Bununla beraber, verilen bu saatler şubelerin genel çalışma saatleridir. İllerin merkez şubeleri olarak adlandırılan genel şubelerin çalışma saatleri değişebilir. O şubelerin hangi saat aralıklarında çalıştığına ise şubeler ile iletişim kurularak ulaşılabilir.

Mesaj Bırakabilirsiniz