Vakıfbank Bankomat kart şifresi alma: Kart şifresi nasıl belirlenir? Vakıfbank Bankomat kart şifresi oluşturma

1954 yılında kurulan Türkiye Vakıflar Bankası Anonim Ortaklığı daha bilinen adıyla Vakıfbank ülkemizin kalkınması amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti, yenilikçi olmak, müşteri odaklı olmak vizyonuyla çalışan banka 2019 yılında Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olmayı başarmıştır. Vakıfbank’a yeni katıldıysanız muhtemelen elinizde bulunan Bankomat kartınıza ait bir şifre yoktur. Bu makalemizde Vakıfbank Bankomat kart şifresi alma işlemlerini sizler için anlatıyoruz. Yazımızdaki yolları kullanarak Vakıfbank Bankomat kart şifrenizi öğrenebilirsiniz.

Milyonlarca müşteriye belli bir standartta hizmet veren ve müşterilerinin kredi ihtiyaçları, kredi kartı ve atm kartı ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmıştır. Müşterilerinin Vadesiz hesaplarından ATM’ler aracılığıyla para çekmelerini Vakıfbank Bankomat kart ile karşılayan banka yeni müşterilerine büyük kolaylıklar sağlıyor.

Vakıfbank Bankomat Kart Şifresi Alma

vakıfbank kart şifresi alma

Vakıfbank’ın yeni müşterisiyseniz kartınız elinize ulaştığında henüz kartınızın bir şifresi yoktur. Banka güvenlik önlemleri nedeniyle herkesin kendi şifresini oluşturmasını istemektedir. Vakıfbank Bankomat kart şifresi alma yolu ise sadece 1 SMS göndermektir. Aşağıdaki SMS şablonuna uygun olarak telefonunuzdan mesaj gönderin.

SIFRE yazıp bir boşluk bırakıp Bankomat Kart numaranızı 5724’e SMS olarak gönderin.

SMS’i gönderikten kısa bir süre sonra telefonunuza Vakıfbank Bankomat kart şifreniz ulaşacaktır. Gelen şifreyi arzu ederseniz Vakıfbank ATM’lerinden değiştirebilirsiniz.

Şifrenizi unutmanız halinde 0850 222 0 724 nolu Vakıfbank Müşteri Hizmetlerini arayarak yeni şifre talep edebilirsiniz. Banka görevlileri size güvenlik prosedürü olarak bazı özel bilgilerinizi soracaktır. Doğrulama işleminden sonra görevliler onay verecek ve şifreniz yenilenerek size SMS ile bildirilecektir.

Vakıfbank Bankomat Kart Özellikleri

vakıfbank bankomat kart özellikleri

– Vakıfbank Bankomat kart ile hesabınızdan istediğiniz her zaman yurt içi ve yurt dışı ATM’lerinden para çekebilirsiniz.
– Kartınız ile ülkemizdeki her mağazada ödeme yapabilir alışverişte kullanabilirsiniz.
– Arzu ederseniz hesabınıza Kredili Mevduat Hesabı tanımlayabilir ve banka kartınızda para yok iken kredi kartı gibi kartınızla alışverişe devam edebilirsiniz.
– İnternetten alışveriş yapabilirsiniz. İnternet alışverişlerinde kart bilgileriniz 3D Secure sistemi ile güvende tutulur.
– Bankomat kart ile SGK ödemelerinizi ve diğer vergi ödemelerinizi yapabilirsiniz.
– “Bankomat Para” özelliği ile kartınızla alışveriş yaptıkça para kazanırsınız. Kazanacağınız 1 Bankomat Para 1 TL olarak değerlendirilir. Hesabınızda biriken Bankomat Para’lar ile tekrardan harcama yapabilir, alışveriş tutkunuzu devam ettirebilirsiniz.

Vakıfbank Bankomat kart şifresi alma yollarını size anlattık. Yazımızda paylaştığımız SMS gönderme yolu ile kolaylıkla Vakıfbank Bankomat kart şifrenizi öğrenebilir ve kartınızını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz