Garanti Bankası Paracard şifresi alma: Kart şifresi nasıl belirlenir? Garanti Bankası Paracard kart şifresi oluşturma

1946 yılında Ankara’da kurulan Türkiye Garanti Bankası A.Ş. her zaman müşterilerini mutlu etmeyi başarmış ve bunun neticesinde 2014 yılı itibarıyla ülkemizin en büyük 2. bankası olmayı başarmıştır. Reklam filmlerindeki “Başka bir arzunuz ?” repliği ile çoğu müşterisinin hafızasına kazınan Garanti Bankası öğrencilere, esnaflara ve memurlara hizmet vermeye devam ediyor. Siz de Garanti Bankası ile yeni tanıştıysanız elinizdeki Paracard’ın şifresi henüz belirlenmemiştir. Bu yazımızda Garanti Bankası Paracard şifresi alma işlemlerini anlatıyoruz. Yazımızdaki yolları uygulayarak Garanti Bankası kart şifrenizi öğrenebilirsiniz ve ATM’lerden işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Garanti Bankası Paracard Şifresi Alma

garanti bankası kart şifresi alma

Müşterilerinin güvenliğine büyük önem veren Garanti Bankası yeni müşterilerine ulaştırdığı Paracard zarfının içerisinde kart şifresi bildirimi yapmıyor. Bu sayede kart şifreniz sizin tarafınızdan talep ediliyor ve kartınız elinize ulaştığında sizin talebinize istinaden kart şifresi oluşturulup SMS ile size gönderiliyor.

Garanti Bankası Paracard şifresi alma aşağıdaki SMS ile yapılabilir;

SIFRE yazıp kartınızın son 6 hanesini, anne kızlık soyadınızın ilk 2 harfini, kartınızın arkasındaki güvenlik kodunun ilk 2 hanesini aralarında boşluk bırakıp 3340’a göndererek alabilirsiniz

SMS’inizi gönderdikten sonra bir süre beklemeniz gerekmektedir. Telefonunuza SMS ile yeni kart şifreniz gönderilecek ve kartınız aktifleşecektir. Bu aşamadan sonra artık Paracard’ınız ile Garanti Bankası ATM’lerinden işlem yapabilir para çekip-gönderebilirsiniz.

Paracard Şifresi öğrenmenin bir diğer yolu da telefon ile “Alo Garanti” müşteri hizmetlerini aramaktır. Onun için de aşağıdaki yolları izleyerek şifrenizi öğrenebilirsiniz;

444 0 333 Alo Garanti’yi arayıp, kart şifresi almak istediğinizi belirtin. İlgili adıma yönlendirildiğinizde güvenlik sorgulamasından geçtikten sonra kart şifrenizi alabilirsiniz.

Garanti Bankası Paracard Özellikleri

garanti bankası paracard özellikleri

– Paracard ile tüm Garanti Bankası ATM’lerinden işlem yapabilir para çekip gönderebilirsiniz. Ayrıca ATM’lerimizde diğer bankacılık hizmetlerini kullanabilirsiniz.
– Paracard ile yanınızda nakit para taşımak zorunda kalmazsınız. Kartınız ile tüm iş yerlerinde yurt içi yurt dışı farketmeksizin ödeme yapabilir alışverişin tadını çıkartabilirsiniz.
– Yapmış olduğunuz alışverişlerin bedellerini taksitlendirebilirsiniz.
– Paracard ile internette alışveriş yapabilirsiniz. Kart bilgileriniz 3D Secure sistemi ile daima güvende olur.
– Bonus işyerlerinde yapacağınız alışverişlerden Bonus Puan kazanırsınız. Kazandığınız bonuslar ile tekrardan alışveriş yapabilir harcamalarınızı bedavaya getirebilirsiniz.

Garanti Bankası Paracard şifresi alma işlemlerini sizlere anlattık. Size belirttiğimiz gibi Paracard şifresi SMS göndererek veya Alo Garanti’yi arayarak kolaylıkla 5DK içerisinde halledilen bir işlem.

Mesaj Bırakabilirsiniz