İş Bankası kart şifresi alma: Kart şifresi nasıl belirlenir? Türkiye İş Bankası kart şifresi oluşturma

Yeni doğmuş Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı dönemde Mustafa Kemal Atatürk tarafından 1924 yılında kurulan Türkiye İş Bankası Cumhuriyet tarihimizin ilk ulusal bankasıdır. Kurtuluş Savaşı’nın bitiminde ülkenin milli bankacılık sistemine ihtiyaç duyduğunu, bu banka ile ülkenin altyapı, sanayi ihtiyaçlarının finanse edilmesi gerektiğini düşünen Atatürk ve kurmayları 26 Ağustos 1924 tarihinde 1 Milyon Türk Lirası nominal sermaye ile Türkiye İş Bankası’nı kurmuştur. Kurulduğu günden itibaren ülkemizin gururu olmayı başaran İş Bankası her geçen gün daha fazla müşteriye hizmet veriyor. Yeni müşterilerinin Bankamatik ihtiyaçlarını karşılamak için ATM kartları dağıtımı yapan banka güvenlik prosedürleri gereği şifreyi zarf ile göndermiyor. Bu nedenle biz de İş Bankası kart şifresi alma yollarını anlatan bir makale yazmaya karar verdik. Türkiye İş Bankası ile çalışmaya yeni başlayanlar bu makalemizi okuyarak İş Bankası kart şifresi nasıl öğrenilir sorusuna yanıt bulabilirler.

İş Bankası Kart Şifresi Alma

iş bankası kart şifresi öğrenme

Müşterilerinin şifre güvenliğini her zaman korumayı amaçlayan İş Bankası bu amaç doğrultusunda yeni müşterilerine kartlarını ulaştırırken şifrelerini göndermiyor. Bunun amacı kartınız size ulaşmadan başkalarının eline geçerse hesabınızın güvenliğini sağlamaktır. Şifreniz kötü emelli kişilerin eline geçtiği takdirde hesabınızı boşaltabilir ve kartınız elinize ulaşmadan hesabınızdaki paralar uçabilir.

Ancak bu konu çok sıkıntı yapılacak bir konu değil. İş Bankası kart şifresi alma işlemi telefon ile banka müşteri hizmetlerini arayarak yapılıyor.

İş Bankası Kart Şifresi Alma Müşteri Hizmetleri NO : 0850 724 0 724

Yukarıdaki numarayı arayarak hızlıca İş Bankası müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Karşınızdaki görevli güvenlik prosedürleri gereği size bazı kişisel sorular soracaktır ve bunları doğru cevaplamanızı bekleyecektir. Kimlik onayı sonrasında ilgili kişi tarafından kart şifreniz SMS ile size gönderilir ve kartınız aktifleştirilir.

İş Bankası 4 haneli şifre almak için yapmanız gereken her şey bu kadardır. Artık kartınız ile tüm ATM’lerden işlem yapabilir kartınızı kullanabilirsiniz.

İş Bankası Bankamatik Kartı Özellikleri

iş bankası bankamatik kart özellikleri

– ATM’lerden her türlü bankacılık işlemini yapabilirsiniz. Para gönderebilir, çekebilir, fatura ödemelerinizi yapabilirsiniz.
– Bankamatik kartınız ile tüm iş yerlerinde alışveriş yapabilir, nakit para taşımak zorunda kalmazsınız.
– Kartınız ile internette güvenli alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz. İş Bankası’nda kart bilgileriniz 3D Secure sistemi ile güvende tutulur ve internetten alışverişin keyfini çıkartırsınız.
– Ortak ATM’lerde hesabınıza ulaşabilir ve temel bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası kart şifresi alma konumuzda sizlere İş Bankası ATM 4 haneli kart şifrenizi nasıl alabileceğinizi anlattık. Umarız makalemizden yararlanmış ve kart şifrenizi alabilmişsinizdir.

Mesaj Bırakabilirsiniz