Adana Evde İş İmkanı 2024 (Paketleme ve Ek İşler)

Evden para kazanmak ister misiniz? Adana’da evden eve nakliyat hizmeti veren firmaları ve telefon numaralarını artık aramanıza gerek yok! Çünkü bu yazımda Adana’da evde ek iş veren işler için 2024’nin güncel bilgilerini paylaştım. Biliyorsunuz ki özellikle pandemi ile birlikte çoğu esnaf ve firma paketleme işçisi aramaya başladı.

Adana’da ev eşyası satan mağaza nerede diye merak ediyorsanız işte cevabı: sadece merkezde değil; Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Seyhan ve Kozan gibi bölgelerde de ev işi olarak paketleyerek aylık 6.000-8.000 TL arası kazanabilirsiniz.

Adana’da evde ek iş imkanları nelerdir?

evde ek is imkanlari.jpg

Evde ek gelir elde etmek ve Adana’da yaşamak isteyen ev hanımlarına müjde! Adanalı ev hanımlarına iş imkanı yaratmak için başta ip sargılar olmak üzere birçok tekstil ürünü Adanalı firmalar tarafından evlere gönderilerek, çalışmak isteyen ev hanımlarına ek gelir imkanı sağlanmaktadır.

Adana’da ne yapabilirim diye soruyorsanız, tam burada okuyorsunuz! Adana ev eşya paketlemesinde ağırlıklı olarak tekstil malzemeleri kullanılsa da genel olarak aşağıdaki paketleme işlerini de yapabilirsiniz.

 • Evde kına sarma dükkanı
 • Evde nikah şekeri paketleme
 • çorap ambalajı
 • Evde plastik bardak paketleme işi
 • Evde davetiye katlama işi
 • Evde sabun ambalajı
 • Evde pamuk paketleme dükkanı

Evde ek iş diye bir şey duymuşsunuzdur, örneğin Adana Tekstil Şehri olarak da bilinen bir şehirdir. Çukurova gibi binlerce hektar pamuk ekim alanına sahip bir ilde tekstil fabrikalarının sıkışık olması normal. Bu nedenle Adana’daki tekstil sektörü, evde çok çeşitli ek iş olanaklarına sahiptir.

Adana’daki fabrikalar kendilerine düşen işleri üretemedikleri için para kazanmak isteyen ev hanımlarına bir nevi iş hacmi oluşturmuştur. Evde ek iş isteyen Adanalı hanımlar ve gençler ve evde kalmaktan sıkılanlar… Siz de bu fabrika ve atölyelerle iletişime geçerek para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

İplik makaralarını aynı renk kategorilerinde sıralamak ve paketlemek evdeki en popüler işlerden biridir. Bu çalışma sırasında; Sıcacık evinizde oturuyorsunuz ve ipleri sırayla topluyorsunuz. İşin püf noktası, siparişlerinizi olabildiğince çabuk ve çabuk tamamlamaktır.

Ayrıca etiket kesim işini de sayabilirim. Adanalı fabrika sahipleri genellikle Çin’den tekstil ürünlerini çok ucuza ithal etmektedirler. Ancak ürünler üzerinde Çinli markaların isimleri geçtiği için bu markaların kesilmesi gerekiyor.

Bu konuda fabrikalar, sözleşmeli komisyoncular aracılığıyla isteyenlere fazladan iş tahsis etmektedir. Adana’da en çok yapılan ve para kazandıran işlerden biridir bu. Ambalaj işi güvenilir mi diye merak ediyorsanız taahhüt firmaları güvenilirdir diyebilirim. Ama başvurmadan önce araştırmanızı öneririm.

Penye Sözleşmeli İşverenler başlığı altında hazırladığım yazıda faydalı bilgiler bulabilirsiniz.

Adana ev paketleme firması

Evden para kazanma yolları artık birçok kişinin ilgisini çekiyor. Bu nedenle başta İŞKUR olmak üzere birçok firma Adana’da evde çalışma imkanı sunmaktadır. Siz de evinizin bütçesine katkıda bulunmak istiyorsanız; Kendi işçiliğinize göre paketleme işine başvurabilirsiniz.

Seçeceğiniz sektöre göre Adana’da ev tekstili hizmeti veren firmalara başvurmanız gerekmektedir.Özellikle Adana’da iplik işi ağırlıklı olmak üzere tekstil işi yapan firmalarla karşılaşabilirsiniz. Ev hanımları için ek istihdam olanakları genel olarak yukarıda verilen örneklerle örtüşmektedir. Biraz sonra bu işlere nasıl başvurabileceğinizi de anlatacağım. Nasıl başvuracağım diye endişelenmenize gerek yok. 🙂

Adana Ev Paketleme İşi Kazançları

Evde boks yaparak para kazanmak eskisi kadar zor değil. Pandemi krizini fırsata çevirmek sizin elinizde. Ayda gerçekten 6.000 TL veya 8.000 TL kazanmak istiyorsanız Adana’da ev paketleme işi yapan firmalarla iletişime geçerken günde kaç saat çalışacağınızı belirtmenizi öneririm.

Kazancınızı aşağıdaki gibi örneklerle hesaplayalım:

 • Diyelim ki Adana Organize Sanayi Bölgesi’nde yerleşik bir firma ile anlaşmanız var. Paket başına 2 TL veriyorlar ve bir seferde 2000 paket istiyorlar. Bu işi ayda iki kez yapıyorlar. GELİRİNİZ: 8.000 TL.
 • Diyelim ki evde bir iplik temizleme işi buldunuz. Firma iş bitiminde size 5.000 TL vereceğini söyledi ve hızlı bir şekilde işinizi teslim ettiniz. Firma sizden memnun kalırsa 1.000 TL ek iş gönderebilir. Böylece KAZANÇINIZ 6.000 TL’dir.
 • Evde sabun paketlemeyi hiç düşündünüz mü? Bu şeyler de çok popüler. Ayrıca evde ek iş arayanlara bu işler yaz ayları gelmeden postalanır ve bu sayede iyi para kazanabilirsiniz. GELİRİNİZ: 5.000 – 5.500 TL
 • Evde düzenli olarak paketleme işini de yapmak isteyebilirsiniz. Firmalardan size gelen paketleme işini hafta içi planlayarak ekstra iş yerine kalıcı bir iş haline getirebilirsiniz. Bu sayede daha az yorulur ve daha fazla performans alırsınız. Aşağıdaki tablodan günlük ve aylık kazancınızı, bir günde yaptığınız paket sayısı ile birlikte hesapladık.

Günlük Paket Haftalık Gelir Aylık Gelir

 • 4 gün 200 paket 1.600 TL 6.400 TL
 • 5 gün 200 paket 2.000 TL 8.000 TL
 • 6 gün 200 paket 2.400 TL 9.600 TL
 • Evde ek iş

Size tek tavsiyemiz şudur: Aileniz veya arkadaşlarınızla küçük bir ekip kurarak ev eşyası paketleme işi kurarsanız; Kazancınız çok daha yüksek olacaktır. Adana Ev Paketleme İşletmesi geliri zamana, emeğe, özene ve işverenin belirlediği şartlara uymaya bağlı olarak artabilir.

Adana Ev Paketleme İşletmesi telefon numarası

Adana evlerine iş veren firmaların telefon numaraları
adana evde iş imkanları telefon numaraları
Evet söz verdiğim gibi Adana’da ev paketleme hizmeti veren firmaların telefon numarası ve iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağım!

Adana ve ilçelerinde tekstilcilerin veya küçük konfeksiyon atölyelerinin daha çok evlere paketleme ve dikim yaptırdığını söyledim.

Küçük tekstil atölyeleri ise tezgah altı hanelere iş veriyor. Ama bu şirketler bile sigorta yaptırmıyor. Sonuç olarak, evlere ek iş veren kurumların adreslerini ve telefon numaralarını net bir şekilde bulmanız zor olacaktır. Bu işverenlere ulaşmanın iki yolu vardır:

Şahsen bir işe başvurabilir ve evde paketleme işi istediğinizi söyleyebilirsiniz.
Tanıdık/referans linkinden ulaşabilirsiniz.
Ancak ben sizler için biraz araştırma yaptım ve Adana’da evlere iş veren yerlerin telefon numaralarını buldum! Aşağıda sizlerle paylaşacağım bilgiler Adana bölgesindeki bazı hazır giyim atölyeleri ve dikiş fabrikalarının telefon numaralarını içermektedir. Bu sayılar ve bölgeleri şu şekildedir:

 • Kem** Tekstil San.ve Tic. A.Ş.: Çukurova – 0322 541 512*
 • Yay*** Tekstil – Dikiş Atölyesi: Seyhan – (0322) 429 050*
 • Ad** Tekstil – Adana İş Kıyafetleri: Ceyhan – 032224464*

Adana Ev İşleri

İŞKUR ev tipi ambalaj mağazası Adana, İzmir, Ankara ve İstanbul başta olmak üzere birçok ilde bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgiyi İŞKUR’un resmi internet sitesinde de bulabilirsiniz. Ev hanımlarına evden çalışma imkanı sunan İŞKUR ilk başvuru noktanız olabilir.

Peki İşkur üzerinden Adana ambalaj hizmeti veren firmalara nasıl başvurabilirsiniz?

Adana evlerine paketleme hizmeti veren firmaların telefon numaralarına kadar detaylı bilgi alabileceğiniz bu sistemde en yakın İŞKUR binasına giderek detaylı bilgi almanız mümkün.
Ancak İŞKUR adı altında farklı kişilerle görüşmezler; Depozito isteyenlere güvenmemenizi ve senet imzalamanızı isteyenlerden uzak durmanızı tavsiye ederim! Çünkü İşkur peşinat istemiyor.

Ayrıca İŞKUR web sitesini ziyaret edin ve en son yayınları görün. İhtiyacınız olan ve size uygun olan açık pozisyonlar için buraya başvurun.
Daha sonra size geri döneceklerinden emin olacaklardır. İade yapıldıktan sonra firma bilmeniz gereken tüm bilgileri tarafınıza iletecektir.
Ev hanımlarına evde iplik paketleme ve kutulama işi için küçük işler vermek isteyen işletme sahipleri veya fabrikalar, İŞKUR üzerinden iş ilanları verebilir ve diğer internet sitelerine ilan vererek evde ek iş imkanı sunabilir.

Evden eve nakliyattan para kazanmak için özellikle iş ilanlarına bakarsanız İŞKUR üzerinden iş bulmaya çalışmalısınız. Adana İş Kur Müdürlüğü’nün de bu konuda istihdam imkanı sunduğundan şüpheleniyorum. Çünkü ev kadınlarının ekonomiye katkı sağlaması için İŞKUR’un bu tür işlerin tahsisinde aracılık yapmaya başladığını neredeyse kimse duymadı.

Adana’da evinizde ek işler için Google’ı kullanın!
Google Haritalar’ı kullanmıyor musunuz? Ben öyle düşünmüyorum.

Google Haritalar yardımıyla bölgenizdeki şirketler hakkında tüm bilgileri bulabilir veya evinizde ek iş fırsatları sunabilirsiniz. O nasıl çalışır? O yüzden hemen söyleyeceğim. Burada herhangi bir dikkat var mı?

⇔Öncelikle Google’a “Adana Ev Ambalaj Firmaları” yazın ve Haritalar’a tıklayın.

Adana’da ev paketleme işi yapan firmalar
⇔Daha sonra birkaç şirket ve atölye ile tanışacaksınız. Burada karşınıza çıkan firmaların hem telefon numaralarını hem de adreslerini görebilirsiniz.

⇔Bu firmalarla iletişime geçerek ev paketleme işi yapıp yapmadıklarını sorabilirsiniz. Bunun dışında kendi bölgenizde bir yer arıyorsanız haritalarda arama yaparken bunu belirtiniz. Örneğin Adana-Ceyhan’da ev ambalajı işinde iş fırsatı arıyorsunuz. O zaman aşağıya bıraktığım resmi kontrol edebilirsiniz. Bu bölgedeki pamuk fabrikaları aradığınız iş için uygun olabilir.

 • Adana’daki pamuk fabrikaları
 • Adana’daki pamuk fabrikaları
 • Kariyer sayfalarına bakın
 • Adana’da evde ek iş imkanı

Evde ek işler için bir diğer adres kariyer siteleri!!

sahibinden.com
jooble.com
Ayrıca Kariyer.net gibi iş ilanları sitelerinden Adana’da paketleme işi yapan firmalara ulaşabilirsiniz. Güncel ihtiyaçları olanlar bu sitede iş ilanları yayınlamaktadır. Tek yapmanız gereken bu sayfaları kontrol etmeye devam etmek ve bir iş bulursanız hemen başvurmak!!

Adana ev paketleme işi yapan bir firma olarak aradığınız iş ilanlarının güvenilirliğine lütfen dikkat ediniz! Çünkü aylarca uğraştıktan sonra paranızı alamama riski her zaman vardır. Adana’da ev paketleme işi yapan işyerlerine başvuru için “İŞKUR Ev Paketleme İşi Başvuru Formu Doldurma” başlıklı yazımı da okuyabilirsiniz.

Bu yazımda Adana’da ev paketleme işi yapan firmalar için gerekli olan tüm bilgileri sizlerle paylaştım. Dilerseniz YORUM bölümüne iletişim bilgilerinizi bırakarak işverenlerin ve işverenlerin dikkatini çekebilirsiniz. Emin olun, birçok okuyucum bu tavsiyeyi alıp eve götürmek için ambalaj satın aldı!

Ancak şunu da belirtmeliyim ki Finansportali.net olarak evde fazla mesai yapmıyoruz; ancak size ülkenizdeki işverenlerle nasıl iletişime geçeceğinizi göstereceğiz.

 

One Response

 1. İlknur

Mesaj Bırakabilirsiniz