Denizli evde iş imkanları 2024 (Paketleme ve ek işler)

Evden para kazanmak isteyenler… Maaşı yetmeyenler ve ek gelir elde etmek isteyenler… Ayda en az 6.000-7.000 TL kazanmaya hazır mısınız? Bu tema tam size göre!!

denizlipaketleme

Denizli’de ambalaj işi konusu ile karşınızdayım! Ağırlıklı olarak Denizli Kaleiçi esnafı tarafından evde ek iş bulmak isteyenler için hazırladığım bu yazıda; Merkezefendi, Yenişehir, Acıpayam, Babadağ, Pamukkale ve Servergazi bölgelerinde evde ek iş ilanları Denizli’de paketleme işi yapan firmaların telefon numaraları, başvuru yöntemleri ve detaylı bilgi.

Özellikle ev hanımlarının evden çalışarak para kazanma hedefi olduğunun farkındayım. Birazdan sizlerle paylaşacağım tüm Denizli ilanlarını evinizde kolayca değerlendirebilirsiniz.

Yeterince heyecanlı ve meraklıysanız, Denizli ambalaj işi hakkında neler anlatacağımı öğrenmek için yazımın devamına geçelim!

LÜTFEN OKUMADAN ÖNCE!! Denizli’de evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar için şehrin en işlek bölgelerini ve iş merkezlerini ayrı başlıklar altında sizlere anlattım. Lütfen çok dikkatli okuyunuz.

Denizli  evde paketleme işi !

Ankara evde davetiye katlama isi min.jpg

Öncelikle belirtmeliyim ki; Denizli tekstil alanında oldukça gelişmiş bir il olduğundan özellikle tekstil ürünlerinin ambalajlanmasında insan gücüne olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Bu nedenle oturduğunuz yerden çok iyi kazançlar elde etmeye başlamak sizin için eskisinden daha kolay.

Fabrikalar veya küçük tekstil atölyeleri, doğrudan çalışacak kişilere ulaşmakta zorlandıkları için genellikle bu paketleme işini fason yaptırmayı tercih etmektedirler. Denizli’de yıllardır bu şekilde evde ek iş yapan ev hanımları olduğu için evde paketleme işini fason yapan kişilere ulaşmanız zor olmayacaktır. Bu işi yapmak için yakın tanıdıklarınız, komşularınız ve akrabalarınız olmalıdır. Bence bu teklifi iyice düşünmelisiniz… Denizli’de ev kiralayan birçok firma var.

Yazının ilerleyen kısımlarında bu firmalara nasıl ulaşabileceğinizden ve iletişim bilgilerinden bahsedeceğim. Acele yok, endişe yok. 🙂

Denizli Ev Paketleme İşi sunan şirketleri bulun!

Denizli gerçekten tekstil, ambalaj ve sanayi alanında gelişmiş bir şehir. Ama tekstil fabrikalarının çoğunun burada olduğunu biliyor muydunuz? şaşırmış?

Şimdi izninizle size Denizli’de evde paketleme işi önerebilecek bazı firmalar önermek istiyorum.

 • Denizli Kaleiçi Fabrikaları:
 • Denizli Kaleiçi Çarşısı
 • paketleme fabrikaları
 • tekstil ve giyim fabrikaları
 • iplik şirketi
 • Denizli Acıpayam Fabrikaları:
 • tekstil atölyeleri
 • tarım fabrikaları
 • Cerrahi maske üretim tesisleri

Şimdilik sadece bu iki ilçeyi sizler için örnek olarak inceledim. Ama şehrin başka yerlerinde de benzer fabrikaların olduğunu göreceksiniz. Peki bu fabrikalarda hangi işleri yapabilirsiniz? Tüm bunları çok detaylı anlatıyorum ama önce bu firmalarla iletişime geçmeniz gerekiyor. Bu yüzden size birkaç çok iyi ipucu ile geldim. Okumaya devam et!!

Denizli Ev Paketleme İş Sonucu

Şimdi size en önemli noktayı anlatacağım. Hatta kazançtan bahsederken size çok güzel bir tüyo vereceğim. Hazır mısın?

Çok hızlı, pratik ve ürünleri zamanında teslim ederseniz, bu ipuçlarını takip etmek çok kolay olacak!

 • ♠ Havlu paketleme siparişi aldınız. Paket başı 1 TL’den ayda toplam 4000 paket yaptılar. Geliri 4.000 TL.
 • ♣ İplik kesme ve düzeltme işleri aldınız. Paket başına 1,5 TL veriyorlar ve ayda toplam 5.000 işlem yaptınız. Aldığınız kazanç 7.500 TL’dir.
 • ♣ Bir çorap paketleme işi aldınız. Paket başına 1 çay kaşığı. Ayrıca bu işi sadece iki hafta yapmaları istendi. Toplam 3000 paket oluşturdunuz. Geliri 3.000 TL.

⇒Gördüğünüz gibi Denizli ev tekstili işinden kazandığınız para tamamen size ve hissenize bağlı olarak artabiliyor. Ayrıca bu işleri aynı anda iki farklı firma ile anlaşarak da gerçekleştirebilirsiniz. Bu, aldığınız miktarı artırır. Ya da bir arkadaşınızı veya aile üyenizi yanınıza alabilirsiniz. Böylece iki kişi toplamda 1500 yerine 2500 adet paketleyebilir. Bu, gelirinizi otomatik olarak artırır.

Denizli’de Ev paketleme İşi Yapan Yerlere Başvuru

Denizli’de evde paketleme işi yapan firmalar için gerekli tüm bilgileri paylaştım. Peki bu yerlere nasıl başvuru yapacağım? Denizli evlerine paketleme siparişi veren iş ilanlarına online başvuru yapılabilir mi? En önemli detay işverenlerle doğru teması kurmaktır. Bunu yapmanın gerçekten 4 yolu var:

1♦ Denizli evleri paketleme siparişi veren firmalara ulaşmak zor olmasa da referans ile başvurursanız size daha iyi bakarlar. Bu nedenle halihazırda bu işi yapan güvendiğiniz arkadaşlarınızın sizi yönlendirmesi ve yönlendirmesi büyük önem taşımaktadır.

2♦ Diğer bir seçenek ise Kaleiçi esnafını bizzat ziyaret ederek ek istihdam olanakları hakkında detaylı bilgi almaktır. Bununla birlikte, özellikle evde toplanırken ek gelir fırsatları bulmak zaman alabilir.

3♦ Online başvuru yapabilirsiniz. O nasıl çalışır? Hemen bir profil oluşturun ve Denizli’de ev paketleme işi yapan tr.jooble.org, sahibinden.com, Kariyer.net ve Indeed.com şirketlerinin iş ilanlarına göz atın. Bu sayfalarda evinizdeki güncel iş tekliflerini bulabilirsiniz.

4♦ Son olarak İŞKUR Denizli şubesine giderek kariyer danışmanlarına evde paketleme işi kurmak istediğinizi söyleyin. Bu arada keyif alacağınız bilgileri paylaştığım İşkur Ev Sargısı Başvuru Formu başlıklı yazımızı da mutlaka okumanız gerektiğini söyleyebilirim.

Denizli Evde paketleme hizmeti veren firmaların- telefon numarası 2024

Denizli’de ev paketleme hizmeti veren firmaların telefon numaraları ile ilgili bir kaç gönderi paylaşıyorum. Ancak size tavsiyem bu numaraları aramadan önce firma adreslerine gidip yüz yüze görüşmenizdir. Çünkü emin olun bu kişiler iş hayatları nedeniyle çoğu zaman iş yerlerinin telefonlarına dahi bakmıyorlar. İşte Denizli evlerine koli siparişi veren yerlerin iletişim bilgileri!

90258264252
90258251275
90258251243
Tüm iletişim numaralarına ulaşabilmeniz için yukarıya birkaç örnek kart bıraktım. Yapmanız gereken tam olarak bu. Çünkü Google Haritalar ile gerçekten faydalı bilgilere ulaşıyorsunuz.

Denizli’de evde paketleme işi yapın..! İşte olasılıklar…

Şimdi detaya geçebilirim. Merak edenler için paketleme işleri bilgileri…

Denizli Kaleiçi Ev Tekstil Ürünleri Ambalaj İşi

Denizli’de ev eşyası satan firmalar arasında şehir ekonomisinin bir nevi can damarı olan Bayramyeri ve bitişiğindeki Kaleiçi Tarihi Kapalıçarşı yer alıyor. Havlu, bornoz, şal, çorap, iç çamaşırı ve çeşitli sade çeyizler ve takılar Denizli Kapalıçarşı esnafının sattığı başlıca ürünlerdir.

Ayrıca Kaleiçi’ndeki iplik firmaları size iplik kesme ve düzeltme işleri sunabilir. Bu ek istihdam imkanı da çok yaygın…

Bu işler arasında evde havlu paketleme işi en yaygın Denizli ev işlerinden biridir. Birçok firma bu bölgeye paket havlu göndermek için ek işçiliğe ihtiyaç duymaktadır. Bu fırsatı iyi değerlendirebilirsiniz.

Denizli evde çorap paketleme mağazası

Hatırlarsanız yazımın en başında Denizli’nin bir tekstil şehri olduğunu söylemiştim. Bu amaçla ek gelir sağlamak isteyenlerin eve çorap paketleme işini aldıklarını tahmin edebilirsiniz. Peki evde çorap paketleme işi nedir, nasıl yapılır?

Yani işletme sahipleri tarafından size temin edilen farklı beden ve renklerde çoraplar, verilen ambalaj paketlerine uygun sıra ve renkte paketlenecektir. Yapılan iş zor değil ve evinizin sadece bir odasını bu işe ayırmanız yeterli.

Genel olarak Evde Çorap Paketleme İşi yazımda sizlere bu sorunu anlattım. Ama Denizli olarak buradan devam edeyim: Esnafın yanı sıra Kaleiçi’nde büyük fabrikaların satış mağazaları da var. Dilerseniz firmalar aracılığıyla evinizde tekstil ambalajı satın alarak para kazanabilirsiniz.

Ayrıca fabrikalara bizzat gidip iş başvurusunda bulunabilirsiniz; Ancak Denizli’de evde paketleme hizmeti veren firmalar bu işi genellikle taşeron olarak yapıyor. Yani bu işlere kolayca başvuru yapabilmeniz için sözleşmeli çalışanlarla iletişime geçmeniz önemlidir. Uygulama sorununa biraz sonra değineceğim…

Bu arada genel bir yazı olarak hazırladığım, konu ile ilgili tüm detayları detaylandırdığım ve 2024 yılı için güncel bilgiler verdiğim “Firmalar Eve Paketleme İşi Veriyor” başlıklı yazımı da okuyabilirsiniz.

Denizli Babadağlılar İş Merkezi ve Ev Paketleme
Denizli tekstil denilince akla ilk Babadağlılar İş Hanı gelmiyor mu? Söylemeye gerek yok, tüm fabrikalar ve atölyeler ve bir satış deposu bu ofis binasında bulunuyor. Son olarak Denizli Babadağlılar İş Merkezi ağırlıklı olarak tüm tekstil ürünlerinin satıldığı bir yer.

Havlu ve bornoz işi ile ilgili uygun bir dilde ev sarma talebinizi ofisteki bir tamirci ile paylaşırsanız Babadağlılar size yol gösterecektir. Denizli’de ev paketleme işi yapan firmaların adres, telefon numarası veya diğer iletişim bilgilerini kendileri vermeseler bile size mutlaka vereceklerdir. Denemekten zarar gelmez!

Denizli Evde havlu paketleme işi yapın

O meşhur Denizli havlusu… Hani bu şehrin bornozu, havlusu marka değeri yüksek ya. Sadece bornoz almak için şehir dışından Denizli’ye gelenler tanıyorum. Bu kadar çok e-satış içeren bir ürünü paketlemek için gereken işçiliği düşünün. Ev paketleme işi yapan bir firma için Denizli’de havlu paketleme konusunda neler yapabilirsiniz?

Yukarıda bahsettiğim Babadağlılar İş Hanı’na gidin ve oradaki ilgili tüm dükkan ve tüccarları ziyaret edin. İçiniz rahat olsun, size uygun bir ev havlusu paketleme mağazası bulacaksınız. Bu insanlardan havlu ve bornozları kutularda eve götürüyorsunuz. (Tabi bu sefer işverenden mal alıp teslim etmek için bazı evrakları imzalamanız gerekiyor, bunun sonucunda zimmete para geçiren ürünlerde binlerce lira alacaksınız.)

Son olarak, daha önce ev ambalajı ile uğraşmış olanların yol göstermesi için YORUMLAR bölümüne düşüncelerini bırakmalarını rica ediyoruz. Siz de aşağıya ad, soyad ve iletişim bilgilerinizi bırakarak firmaların sizi bulmasını sağlayabilirsiniz!

Mesaj Sayısı(2)

 1. Yılmaz
 2. Hidayet Onaç

Mesaj Bırakabilirsiniz