Alaçatı Muhallebicisi Bayilik Alma Şartları: 2023 Franchise Bedeli Ne Kadar? Alaçatı Muhallebicisi Bayiliği Nasıl Alınır?

Alaçatı Muhallebicisi ilk şubesini 2012 yılında Alaçatı’da açmıştır. Muhallebici kafe konseptli bir hizmet vermektedir. Günümüzde 45 şube ile hizmet vermeye devam eden firma her geçen gün yatırımcılardan büyük ilgi görmektedir. Alaçatı ilçesi birçok yönden turisti kendine çekmeyi başarırken ayrıca firma sayesinde muhallebisi ile de ünlenmiştir.

Alaçatı Muhallebicisi bayiliği yaparak yöresel lezzetlerin satışı yapılabilir. Firmanın bayilik vereceği kişilere özel eğitimler verdiği de bilinmektedir. Yöresel tatların ve konseptlerin bulunduğu markanın yeni bayileri ilki gibi nitelikli mağazalardan oluşturulmak istenmektedir.

Yeni ve farklı bir konsept ile müşterileri kendine çekmek isteyen yatırımcılar Alaçatı Muhallebisinin uygun fiyatlı bayilik hizmetini değerlendirmektedir. Hemen hemen her köşe başında açılan kafelerden daha farklı bir konsepte sahip olan Alaçatı Muhallebicisi sütlü tatlılar, dondurma ve içecekleri ile bulunduğu yerde kısa sürede popüler buluşma mekanlarından biri olabilir niteliktedir.

Firma konsept konusunda oldukça titiz olduğu için yatırımcısına 20 günlük bir eğitim vermektedir. Bu eğitimde pazarlamadan yönetime ve kuruluma her detay yatırımcılara verilmektedir. Konsept değişmeden yeni yatırımcı ile bayiler müşterisine hizmet vermeye devam etmektedir.

Bim Bayilik Şartları, Ücreti

Alaçatı Muhallebicisi Bayilik Şartları Nelerdir?

Alaçatı Muhallebicisi bayiliği şartları hakkında araştırma yapıldığında en önemli şartın konsepti devam ettirmek olduğu gözlemlenebilir. Firmanın yatırımcılardan beklediği bazı şartlar şu şekilde belirlenmiştir:

  • Bayilik ücretinin eksiksiz temini,
  • Bayilik için gerekli eğitim alınması,
  • Bayilik için uygun lokasyonların belirlenmesi olarak sıralanabilir.

Firmanın bayilik şartları diğer kafe konseptleri gibi ağır değildir. Firma konsept ve içeriklerine dikkat edildiği sürece kolayca bayilik verebilmektedir. Firmanın bayiliğini almak isteyen kişiler firmanın yetkilileri ile iletişime geçerek kısa zamanda işletmelerinin başına geçebilir.

Burger King Bayilik Şartları, Ücreti

2022 Alaçatı Muhallebicisi Franchise Bedeli Ne Kadar?

alacati muhallebicisi franchise sartlari

Firmanın bu yıl belirlediği Franchise bedeli 75.000 USD + KDV olarak uygulanmaktadır. Franchise şartlarından biri olan ücret kurulum aşamasında istenmektedir. Ücret dolar üzerinden olduğu için lisans bedeli dolar kurlarına göre dönemsel değişkenlik gösterebilir. Ayrıca firmanın Franchise bedellerini saklı tutma hakkı da bulunmaktadır. Günümüz şartlarında farklı konsept arayışları arayan yatırımcılar için oldukça makul bir fiyat olan Alaçatı Muhallebicisi Franshice hizmeti sayesinde kısa zamanda en gözde kafe hizmeti sağlanabilir.

Çobanpınar Su Bayilik Şartları, Ücreti

Alaçatı Muhallebicisi Bayiliği Nasıl Alınır?

Alaçatı Muhallebicisi bayiliği almak için yatırımcılar firmanın yetkilileri ile iletişime geçmelidir. Firmanın https://www.alacatimuhallebicisi.com/ resmi web sitesinden detaylı incelemeler sağlanabilir. Firmanın konseptleri ve bayilikleri hakkında yatırımcılar ön inceleme yapabilir. Ayrıca işletmeden kuruluma tüm detaylara göz atabilir. Başvuru yapmak isteyen kişiler web sitesi üzerinden form doldurabilir veya 0216 325 10 79- 0533 051 25 60 bayilik iletişim numarası üzerinden hızla bilgi temin edebilir.

Decathlon Bayilik Şartları, Ücreti

Alaçatı Muhallebicisi’nin Kaç Tane Bayisi Var?

alacati muhallebicisi bayi ozellikleri

Alaçatı Muhallebicisi bayi sayısı günümüzde 70’in üzerindedir. Firma yalnızca ülkemizde hizmet vermektedir. Ankara’da 2, Antalya’da 2, Balıkesir’de 3, Batman’da 1, Denizli’de 1, Burdur’da 1, Bursa’da 4, Gaziantep’te 1, Elazığ’da 1, Isparta’da 2, İstanbul Avrupa’da 13, İstanbul Asya’da 15, İzmir’de 3, Kocaeli’nde 5, Konya’da 5, Kırklareli’nde 1, Malatya’da 1, Mersin’de 2, Ordu’da 1, Sakarya’da 2, Samsun’da 2, Tekirdağ’da 1, Van’da 1 ve Yalova’da 1 mağazası ile hizmetlerine devam eden firmanın yakın zamanda yeni bayileri ile sayısı her geçen gün artmaktadır.

Deichmann Bayilik Şartları, Ücreti

Alaçatı Muhallebicisi Bayilerinin Çalışma Saatleri

Firmanın çalışma saatleri bölgesel olarak değişkenlik göstermektedir. Her ilde bulundukları konumların çalışma saatleri farklıdır. AVM gibi yerlerde firmanın çalışma saatleri AVM açılış kapanışlarına göre değişmektedir. Firma genelde ülkemizde sabah 9:00-10:00 saatleri arasında mesaiye başlayarak akşam 21:00-22:00 saatlerine kadar hizmetlerine devam etmektedir. Gece yarısına kadar hizmetlerine devam eden mağazalar bulunabilmektedir. Kafelerin çalışma saat ve günleri resmî tatil veya özel bazı günlerde değişebilir.

Alaçatı Muhallebicisi Müşteri Hizmetleri İletişim

Alaçatı Muhallebicisi müşteri hizmetleri telefon numarası ile yatırımcılar bayilik hakkında detaylı bilgi sağlayabilir. Ayrıca istek ve görüşlerin belirtilmesi için kullanılan iletişim bilgileri merkez ofis ve üretim tesisi olarak değişkenlik göstermektedir. Alaçatı Muhallebicisi merkez ofisi iletişim bilgileri; Tel: 0216 325 10 79, E-posta:bilgi@alacatimuhallebicisi.com, Adres: Barbaros Mahallesi Mor Sümbül Sokak Meridian Business I-Blok No:1 Kat:13 Daire:182 Ataşehir / İSTANBUL olarak hizmet vermektedir. Firmanın üretim tesisi iletişim bilgileri ise şu şekildedir: Tel: 0262 226 22 88, Fax: 0262 226 22 89, E-posta :uretim@alacatimuhallebicisi.com, Adres: Sanayi Mah. Martı Sok. No:10 İzmit / KOCAELİ olarak hizmet vermektedir.

Mesaj Bırakabilirsiniz