Sakarya evde iş imkanları 2023 (Paketleme ve ek işler)

Oturduğunuz yerden ayda 5.000 TL kazanmak ister misiniz? Hiçbir yere gitmeden evde oturmak, birkaç işle çok iyi para kazanmak mümkün. O nasıl çalışır?

İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da olduğu gibi Sakarya’da da evinizde ek iş olanaklarından yararlanabilirsiniz. Yani çok büyük şehirlerde yaşamıyorum, merak etmeyin evlere ek iş veren firma bulamıyorum! Bu yazımda Sakarya’da ev paketleme hizmeti veren firmalar ve telefon numaraları hakkında bir çok bilgiden bahsedeceğim. Ayrıca İşkur başvurularını ve evde ek çalışmanın faziletini anlatacağım.

Bu nedenle yazımızı tamamladıktan sonra Sakarya Adapazarı, Akyazı, Sapanca, Hendek, Arifiye, Erenler, Geyve, Karapürçek gibi ilçelerde Sakarya 2022 iş ilanı aramaya hemen başlayabilirsiniz. 🙂

Sakarya’daki iş fırsatlarını öğrenmeye hazırsan, haydi başlayalım!

sakaryaevdepaket

Sakarya evde ek iş ile neleri yapabilirsiniz….

Sakarya’da evde ek iş imkanı sunan firmaların sayısı her geçen gün artıyor, tüm Sakaryalılar için önemli bir istihdam imkanı sağlıyor. Evinizden çıkmadan asgari ücretin üzerinde kazanmak ister misiniz?

Özellikle pandemi sonrasında çalışma kalıplarını kökten değiştiren işyerleri, uzaktan çalışmaya izin verme konusunda oldukça iyimser. Bu işler arasında Sakarya’da evde paketleme hizmeti veren firmalar bulunmaktadır. Sakarya halkının bu önemli fırsattan yararlanabilmesi için ilgili firmalara başvurması yeterli. Uygulamalar hakkında detaylı açıklamayı biraz sonra yapacağım.

Ekonomisi sanayi ve tarıma dayalı olan Sakarya; Konut sakinlerine otomotiv, gıda ve tekstil sektörlerinde çeşitli ev işi seçenekleri sunmaktadır.

Özellikle Sakarya merkezde; Akyazı, Erenler, Adapazarı, Arifiye, Serdivan, Karasu, Kaynarca, Hendek, Geyve ve Sapanca gibi ilçelerde evinizde ek iş imkanlarından rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Sakarya ve ilçelerinde yaşayan insanların evden çalışarak para kazanabilecekleri onlarca iş sayabilirim. Sakarya Home iş imkanları şu şekildedir:

 • Sabun paketleme işi
 • Davetiye katlama işi
 • Alçı Ambalaj Mağazası
 • Cep telefonu kılıfı paketleme dükkanı
 • Evde iplik kesme ve temizleme

Ana sayfadaki işler için yukarıdaki seçenekleri daha da genişletebilirim. Ancak evde oturarak para kazanmanızı sağlayan çoğu iş bu mantığı takip eder. Bu işlerin ortalama kazanç oranları birbirine yakındır. Bulunduğunuz bölgede ilgili firma, fabrika ve atölye hangisi olursa olsun bu doğrultuda bir evde ek iş bulabilirsiniz.

∴ Merak etmeyin aşağıda Sakarya Evde Paketleme İşi nasıl bulacağınızı anlattım!

İşverenler tarafından da benimsenen uzaktan çalışma, evde ek iş fırsatları bekleyenlerin yeni umudu. Bu konuda araştırma yapan bir anket şirketi, elde edilen sonuçlara göre yapılan değerlendirmelerde 2028 yılında tüm departmanlarda uzaktan çalışma oranının %73 olarak tahmin edilebileceğini öngörüyor.

Bunu göz önünde bulundurarak Sakarya’da ek iş imkanı sağlayan firmaların giderek artacağını söyleyebiliriz. Araştırmayı ciddiye alan ve uzaktan çalışma koşullarını her geçen gün iyileştirmeye değer veren şirketler görüyoruz.

Sakarya evde paketleme işi arayanlar hangi firmalarda çalışıyor?

Sakarya Adapazarı, konut istihdam eden firmalar için çok çeşitli fırsatlar sunan bir ilçedir. Sakarya’da evde ek iş imkanı sunan çoğu yer; Tekstil atölyeleri, deri ve parça fabrikaları, plastik ve ambalaj fabrikaları, organizasyon firmaları, çeyiz ve hediyelik eşya dükkanları.

Yukarıda sayılan işleri evden yapmak mümkün olduğu için işverenler sigorta, yol ve yemek gibi maliyetleri büyük ölçüde düşürmeye çalışıyor. Bu yüzden işverenler için olduğu kadar evden çalışıp para kazanmak isteyenler için de büyük bir fırsat olduğunu söyleyebilirim.

Evde Ek Çalışmadan Sakarya Kazancı (Güncel Ücretler 2022)

Öncelikle sizi en çok heyecanlandıran konulardan birine değinmek istiyorum. Sakarya’da ev işçisi ne kadar kazanıyor? Çok basit örneklerle açıklamaya çalışayım:

ÖRNEK: Sakarya Evi iş seçeneklerinden biri olan Hendek için arama yaptınız ve pipet paketleme işi buldunuz. Diyelim ki bir ev hanımısınız. Haftanın 6 günü, günde 300 paket pipet topluyorlar. Bu da ayda 7200 paket pipet anlamına geliyor. Bu arada, her pipet paketi ortalama 50 pipet içerir. Paket başına 1 TL alıyorsunuz. Böylece aylık geliriniz 7.200 TL oluyor.

ÖRNEK: Kına paketleme işi yapacaksınız. Ya da “Sakarya’daki evlere boncuk işi verilecek” başlıklı bir boşluğa başvurmuş ve cevap almış olabilirsiniz. Aynı şekilde paket başı 1 TL olacak. Ayda 5000 paket oluşturmanız isteniyor. Böylece bu işlerden elde ettiğiniz gelir 5.000 TL oluyor. Çok iyi para değil mi?

Ayrıca size bir tavsiyede bulunmak istiyorum: ne kadar çok zaman harcarsanız, o kadar çok bavul hazırlayabilirsiniz. Bu nedenle, elde edeceğiniz kazanç tamamen size bağlıdır. Hızlı ve doğru teslimat yaparsanız firmalar düzenli olarak sizinle çalışmak isteyebilir.

Sakarya Ev İşveren Adres Bulma Taktikleri!

Sizinle paylaşmak istediğim bir şey daha var! Sakarya’da evde ek iş imkanı sunan firmaları ve adreslerini nasıl bulabilirsiniz? Birkaç nokta ile açıklayacağım:

1 Google, Safari, Yandex… veya hangi arama motorunu kullanıyorsanız kullanın.

2 Sakarya Plastik ve Ambalaj Fabrikaları yazın. (Tekstil atölyeleri de yazabilirsiniz.)

3 Kartlar sekmesine tıklayarak arama yapın.

4 İşte Sakarya’da ev sahibi olan firmaların listesi. Aslında bunu sizin için yaptım ve aşağıdaki resmi bıraktım. Bunun gibi birkaç arama yaparak yakınınızdaki fabrikaları ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Sakarya Plastik ve Ambalaj Fabrikaları

Sakarya Evleri Paketleme Firmaları telefon numaraları

basvuruuuuuu

Aslında yukarıda bu konuda bıraktığım harita görüntüsünü kullanabilirsiniz. Bir arkadaşınız aracılığıyla ya da yüz yüze görüşme yoluyla iş başvurusu yapmıyorsanız mutlaka iletişim bilgilerine ihtiyacınız olacaktır.

Sakarya Evlerine Ek İş Veren Firmaların Telefon Numaralarını ve Diğer İletişim Bilgilerini Almanın En Güvenilir Yolları;

İŞKUR

Şirket web siteleri
Kartların sol tarafına yazdığınız telefon numaraları…
Sakarya’da iş iletişimi için: 0534,0546-0505 gibi cep numaralarını değil, alan kodu 0264 olan iş telefonlarını aramalısınız. Daha güvenilir olacaktır. Bunu da unutmayın! Sizden depozito veya özel bilgi isteyenler güvenilir değildir. Dolandırıcılara dikkat edin, araştırma yapın.!!

Sakarya’da ek iş başvurusu nasıl yapılır?

Sakarya’da ek ev işi başvurusu yapmak için bölgenizde evden iş imkanı sunan firmalarla iletişime geçmeniz gerekiyor. Sakarya’da evlere istihdam veren yerlerin telefon numaraları ile ilgili detaylı bilgiye firmalardan arama yaparak ulaşabilirsiniz. Bu konuda size birçok ipucu verdim. Ancak tüm bilgileri almak için makaleyi sonuna kadar okuyun!!

Bunların yanında; İşletmeler, her gün yapabilecekleri iş miktarına göre bir kota oluşturabilirler. Bunun için işe ne kadar zaman ayırabileceğinizi bildiren bir e-posta ve özgeçmiş hazırlamanız uygun olacaktır.

Evde paketleme işleri, genellikle her gün teslim edebileceğiniz paket miktarıyla doğru orantılı olarak para kazandırabilir. Bu yüzden işe ayırabileceğiniz zaman büyük önem taşımaktadır. Yaşadığınız bölgede bulunan Sakarya Ev İş Başvurusu;

ekissssssssssssss

 • plastik ve ambalaj fabrikaları,
 • düğün ve çeyiz ürünleri satan dükkanlar,
 • organizasyon şirketi,
 • tekstil atölyeleri,
 • İŞKUR
 • sabun ve deterjan şirketi
 • aracılığıyla yapılabilir

Sakarya’da iş ilanları için kişisel olarak iletişime geçebileceğiniz yerleri bir önceki başlığımda anlatmıştım. Ama işin bir de reklam boyutu var tabii ki.

Kat hizmetleri ve paketleme part-time işler için online iş ilanlarına başvurabileceğiniz 3 farklı yol vardır.

Güvenilir iş ilan siteleri

Bu yollardan ilki, güvenilir iş ilanları yayınlayan web siteleridir.

Güncel bir profil hesabı oluşturarak Sakarya Ambalaj iş ilanlarına başvurabilirsiniz! Sakarya iş ilanlarını tr.jooble.org ve sahibinden.com adreslerinden de arayabilirsiniz.

müteahhit bul

İkinci yol müteahhitler. Koton ve Lc Waikiki müteahhitler aracılığıyla evlere ek iş veriyor.

Bu konuyla ilgili ayrıntıları okuyabileceğiniz makalelerin bağlantılarını ekliyorum. Tıklayıp okuyabilirsiniz. :

Lc Waikiki Home Store / Koton evde paketleme işi

Birçok firma taşeron kullanarak ev sahiplerini istihdam etmektedir. Ev paketleri güvenilir mi dediğimizde Lc, Koton gibi markalar oldukça güvenilirdir.

İŞKUR üzerinden başvuru

 • Bir diğer seçenek ise Türkiye İş Kurumu’nun evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler için oluşturduğu İŞKUR e-şubesidir. Evet Sakarya’da evde ek iş ilanları İŞKUR’da da yayınlanacak. Ne güvenilir ve mutlu bir haber değil mi?
 • Burada yapmanız gereken İşkur sayfasından hesabınızı aktif hale getirmektir. O zaman Sakarya’da evinde ek iş arayanlar için boş işler bulacaksınız. Başvurunuzu gönderdikten kısa bir süre sonra geri bildirim alacaksınız.
 • Bu konu hakkında daha fazla detay öğrenmek isteseniz bile bu yazıyı mutlaka okumalısınız. İçinde çok güzel bilgiler bulacaksınız: İŞKUR konut istihdam ediyor mu?

Sakarya ve ilçeleri Evde ek işler 2022

Şimdi size Sakarya’nın evinizde ek iş imkanları bulabileceğiniz bazı ilçelerinden bahsedeceğim. Hatta bu bölgelerde en çok hangi işleri bulabileceğiniz konusunda tüyolar veriyorum. 🙂

Evde çalışma imkanı sunan Sapanca çeyiz evleri

Sakarya iş bulabileceğiniz bir şehir, evet; ama sadece sakarya merkez mi? Biliyorsunuz Sapanca, özellikle düğün sektöründe şehrin en ilerici bölgelerinden biri.

Sapanca’da düğün konseptine verilen önem çeyiz evleri ve organizasyon firmaları için şehri oldukça büyük bir iş hacmine dönüştürmüştür. Sakarya ve ilçelerinde evden çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımları çeyiz evleri aracılığıyla ek iş alabiliyor.

Adapazarı’nda evden para kazanmanın en kolay yolu çeyiz evlerinde iş bulmaktan geçiyor. Dediğim gibi bu kadar çok düğün yapılan bir yerde bu kadar çeyiz eşyası satan dükkanlar var. Bu dükkanların sahipleri ise ev hanımlarına kına, nikah şekeri, boncuk, ip gibi işler veriyor. Sakarya’da mahallenizde bulunan çeyiz evlerine başvurarak hem ek iş fırsatları hem de evden para kazanma fırsatı bulacaksınız.

Sakarya Akyazı Paketleme Tesisi

Sakarya’da evde ek iş imkanlarına gelince, Akyazı’da yaşayanlar için en kolay iş evde mandal paketlemek olacak. Sebebi ise Akyazı Şapka ve Plastik Fabrikası sayesinde hem paketleme işi bulabilir hem de kolayca para kazanabilirsiniz.

Sakarya Erenler Evde ek iş önerisi

 • Sakarya Erenler’de yaşayan ve para kazanmak isteyen ev hanımları, öğrenciler ve emekliler için sabun sarma, düğme sarma ve boncuk dikme evden para kazanılabilecek en güzel mesleklerdir.
 • Tekstil atölyelerinin yoğun olduğu bölgede biraz araştırma yaparak evinizde iş bulabilirsiniz. Araştırdım ama yakınımdaki tekstil atölyelerinin adreslerini ve telefonlarını bulamadım, merak etmeyin. Aşağıda açıkladım!
 • Bu arada Sakarya’da eve sabun paketlemek çok kolay ve kazançlı bir iş. Özellikle Erenler bölgesinde irili ufaklı sabun üreten birçok fabrika var…

Başka ek açık pozisyonlar istiyorsanız, YORUM bölümüne ad, soyad ve iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. İş vermiyoruz. Ancak gönderen birinin yorumunuzu görmesi ve sizinle iletişime geçmesi çok olasıdır.

Mesaj Bırakabilirsiniz