Eskişehir evde iş imkanları 2023 (Paketleme ve ek işler)

Acilen paraya mı ihtiyacınız var? Ya da maaşınız size yetmiyor ve ek gelir mi istiyorsunuz? O zaman tam olarak buradasın!

Son yıllarda evde ek iş yapanların sayısı o kadar arttı ki… Evde ek iş yapan firmaların sayısı her geçen gün artıyor. Bu yazıda sizlere Eskişehir’de evde ek iş olanaklarından, Eskişehir evlerine paketleme hizmeti veren firmalardan ve telefon numaralarından bahsedeceğim. Yazının sonunda Eskişehir’de ek açık pozisyonlar için firmalara veya İşkur’a başvurabilirsiniz.

Eskişehir merkez olmak üzere Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Tepebaşı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar ve Odunpazarı ilçelerinde binlerce kişi ek ödev yaparak geçimini sağlıyor. Senin de onlardan biri olmak istediğini biliyorum. Merak etmeyin Eskişehir’de evde ek çalışmanın püf noktaları ile ayda en az 5.000 TL kazanabilirsiniz.

Eskişehir Ev Paketleme İş Fırsatları 2022 Güncel Listesi

eskisehirpaketleme

Eskişehir merkezde ya da ilçelerinde yaşıyorsanız Türkiye’nin diğer şehirlerinden daha şanlısınız. Neden derseniz Eskişehir iş imkanları çok olan bir şehir.

Özellikle ambalaj işinde çeşitli fırsatlar sunan Eskişehir’de oturarak para kazanma yöntemlerini biliyor musunuz? Şimdi size sadece evden çalışarak ayda nasıl binlerce dolar kazanabileceğinizi anlatacağım.

Eskişehir, ambalaj işiyle uğraşan firmaların yoğunlaştığı bir il olma özelliğine sahiptir. Bundan dolayı yüzlerce Eskişehirli ev hanımı ve ek gelire ihtiyacı olanlar sadece paketleme yaparak çok iyi paralar kazanıyor. Şimdi size evde paketleme işini anlatacağım. Hangi firmalara paketleme işi yaptırmak istediğinize kendiniz karar verebilir ve buna göre başvuruda bulunabilirsiniz.

 • Evde sabun paketleme işi
 • Evde Nikah Şekeri Dükkanı
 • Evde çorap paketleme dükkanı
 • Davetiyeyi evde katlayın
 • Evde kına sarma
 • Evde lületaşı paketleme işi
 • Evde gelinlik için boncuk işlemesi
 • Evde kurabiye paketleme işi
 • Evde tütsü paketleme dükkanı
 • Evde düğme paketleme dükkanı
 • Evde saman paketleme dükkanı

Evet Eskişehir ek iş imkanlarından biri olan evde yapabileceğiniz ürünleri sizler için listeledim. Her zaman en yüksek getiriyi sağlayan ürüne odaklanmak zorunda da değilsiniz.

Eskişehir Ev Paketleme İşi 2022!!

Yazının başından beri aklınıza bir soru takılmış olabilir: Paketleme işi yaparak 5.000 TL’yi nasıl kazanacağım?

Kafamda soru işareti kalmasın diye hemen cevaplıyorum.

ÖRNEK: Şirketler evde paketleme işlerini işe alırken sabit oranlı bir teklifte bulunur. Örneğin; Bir sabun paketleme şirketini devraldılar. Paket başına 1 TL veriyoruz dediler. Ayrıca bir haftada 1500 paket yaptılar. Haftalık geliri 1.500 TL. Böylece bir ayda 6.000 TL kazanabilirsiniz. İmkansız değil.! Çok hızlıysanız ve hatta bir aile üyenizi veya arkadaşınızı yanınıza alırsanız, o zaman daha fazla paketiniz olur.

ÖRNEK: Eskişehir en çok öğrenci şehri olarak bilinir. Pek çok öğrenciye davetiyeleri katlama veya düğün hediyelerini paketleme görevi verilir. Burada da paket başına 1,5 TL’ye anlaştığınızı unutmayın. Yani ayda toplam 3500 paket yaptıysanız KAZANIMINIZ 5.250 TL’dir.

Genel olarak paket başı alacağınız ücretler 1-2 TL arasında değişmektedir. Bu noktada kaç paket yaptığınız ve işi zamanında teslim edip etmediğiniz son derece önemlidir.

Evde ek çalışma için Eskişehir şirketleri ve bölgeleri
Eskişehir’in birçok ilçesinde büyük fabrikalara rastlamak oldukça mümkün. İşinizi daha da kolaylaştırmak için fabrikaları sizin için bölge bölge araştırdım:

Eskişehir Odunpazarı fabrikaları ek iş veriyor:

 • zeytin değirmenleri
 • paketleme şirketi
 • Tekstil fabrikaları
 • sanayi şirketi
 • cerrahi maske üreticisi
 • Eskişehir Tepebaşı Home işverenleri
 • paketleme şirketi
 • tekstil atölyeleri
 • Endüstriyel ürünler üreten firmalar
 • temizlik ürünleri satan firmalar

Diğer ilçelerde, özellikle bu iki bölgede ek ev istihdamı fırsatları bulunabilir. Bu fabrikalar ve şirketlerle iletişime geçin ve evinizi kiralayıp kiralamadıklarını sorun.

Kim bu firmalar ve onlara nasıl ulaşıyorsunuz? Merak etmeyin onları da anlatacağım. Okumaya devam et..!

Eskişehir Ev işveren telefon numaraları 2022

Istanbul Evlere Paketleme Isi Veren Firmalar Telefon Numaralari min.jpg

Firmalarla çalışmak her zaman daha güvenlidir. Çünkü ödemenizi geciktiremezler veya reddedemezler. Sonuçta aldıkları hizmetin bedelini ödemek zorundalar değil mi?

Eskişehir’de evde yapabileceğiniz ek iş olanaklarından hangisini yapacağınıza karar verdikten sonra tek yapmanız gereken bu işi sunan firmalarla iletişime geçmek! Bu firmaları nasıl buluyorsunuz? Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Tepebaşı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar ve Odunpazarı ilçelerinde yaşayanlar! Endişelenmeyin, size evde ek iş sunan şirketleri nasıl bulacağınızı anlatacağım.

Bulunduğunuz il ve ilçenin adını yazarak internette arama yapın. Örneğin “Eskişehir Odunpazarı evde ek iş” araması yapabilirsiniz.
Aramanızı yaptıktan sonra istihdam sağlayan firmaların telefon numaralarına veya adreslerine ulaşmanız gerekmektedir.
Firmaların web sitelerinde yer alan “Bize Ulaşın” butonuna tıklayarak hem telefon numaralarını hem de adreslerini öğrenebilirsiniz.
Eskişehir için evde ek iş imkanı sunan firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Kendinizi tanıtabilir ve evde ek işler için müsait olduğunuzu belirtebilirsiniz.
Ayrıca firmaların adresleri bölgenizde ise onlarla yüz yüze de iletişime geçebilirsiniz. Görüşmeye gitmek için önceden firmaları arayıp randevu alabilirsiniz. Bu, işe girme şansınızı artırır.
SİZ DE OKUYABİLİRSİNİZ!! “Evde Paketleme İşi Veren Firmalar” yazısını okuyarak paketleme firmasının telefon numarası bilgilerine ulaşabilirsiniz!

Evde ek iş için Eskişehir başvuru yöntemleri…

Evet sevgili okuyucularım sizlere Eskişehir’de ev tipi ambalaj hizmeti veren firmalar hakkında detaylı bilgiler verdim. Hatta telefon numaralarını ve adresleri nasıl bulacağınızı anlattım. Şimdi uygulama yöntemlerinden de bahsedeceğim. Çünkü firmalarla iletişim kurmaktan başka yollar da var.

Google Haritalar’ı kullanın

Google Haritalar, evde ek iş fırsatları bulma konusunda rehberiniz olmalıdır. Aşağıda sizin için bir örnek bıraktım. Örneğin Eskişehir’de sabun ambalajı işletmek istiyorsunuz. Uygun fabrikaları bulmanız gerekiyor. Google Maps’e “Eskişehir Sabun Firmaları” yazarsanız karşınıza böyle bir ekran çıkacaktır. ↓

Eskişehir Evde ek iş İŞKUR

Eskişehir’de yaşıyorsanız ve eşyalarınızı evde toplamak istiyorsanız İŞKUR’dan da yararlanabilirsiniz.

Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) evden çalışmak isteyenler için ek iş imkanları sunduğunu biliyor muydunuz? Ayrıca İŞKUR’un ek istihdam olanakları evden çalışarak para kazanmanın en güvenli yollarından biridir. Çünkü İŞKUR’a bağlı şirketler sürekli denetlendiği için ödemek zorunda! İŞKUR aracılığıyla ek iş alırsanız, hiçbir zaman sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Birçok şirket İŞKUR aracılığıyla işçi istihdam ediyor. Son zamanlarda, bu işçilerin çoğu ev hanımıdır. Bu firmalarla İŞKUR aracılığıyla görüşerek evden çalışabilirsiniz. Ev ambalajı odaklı bu firmaların size ihtiyacı olduğunu unutmayın. Bu fırsatı kaçırmayın!

İş aramak için gerekli firmalara İŞKUR üzerinden ulaşmanız yeterlidir. Siz de Eskişehir’de evden çalışmak istiyorsanız mutlaka bu konuyu ele almalı ve imkanları değerlendirmelisiniz. İŞKUR paketleme işi için ayrıca bir form doldurmanız gerekmektedir. İŞKUR – E Şube üzerinden formunuzu doldurup hemen iş bulabilirsiniz.
İŞKUR Ambalaj Başvuru Formu için tıklayınız! Hemen başvur ve para kazan!

Evde Paketleme İşleri Güvenilir mi?

Telefon Kadin 300x225 1

Son olarak bu soruyu cevaplamak istiyorum. Evlere ambalaj veren firmalar güvenilir mi?

İşkur üzerinden başvuru yaptıysanız alacağınız işler son derece güvenlidir. Çünkü İşkur üzerinden alınan işler ve ilan veren firmalar tamamen devlet kontrolündedir.

Bununla birlikte, web’deki reklamlara başvurmak istiyorsanız, şirketler hakkında biraz araştırma yapmak kesinlikle mantıklıdır. Bu noktada size önemli bir uyarıda bulunmak istiyorum.

!!!!! SİZDEN DEPOZİTO İSTENEN HİÇBİR YERE KESİNLİKLE GÜVENMEYİN, ÖZEL BİLGİLERİNİZİ İSTEYİN. ÇOK FAZLA DOLANDIRMA VAR. BU NEDENLE BİLGİ VERMEDEN ÖNCE MUTLAKA ARAŞTIRMANIZ GEREKİR!!

Evet Eskişehir’de evinizde ek iş imkanları için yapmanız gerekenler bu kadar basit! Artık ek gelire ihtiyacı olan diğer ev hanımları ve öğrenciler gibi evde oturarak ayda binlerce lira kazanabilirsiniz!

Mesaj Bırakabilirsiniz