Trabzon evde iş imkanları 2024 (Paketleme ve ek işler)

 

Acil paraya veya ek gelire ihtiyacı olanlar için mükemmel bir iş fırsatından bahsedeceğim. Hazır mısın?

Özellikle çay paketleme işinde öne çıkan Trabzon, iş arayanlar için çok güzel fırsatlar sunuyor. Trabzon Ev Paketleme Firmaları, bu firmaların telefon numaraları ve bilmeniz gereken tüm detaylar bu yazımızda! Trabzon’da evde ek iş imkanları sayesinde ayda en az 5.000 TL – 6.000 TL kazanacaksınız!!! Hayır imkansız değil…

Bilmiyorsanız bir not düşeyim: Ek evden çalışma imkanları arasında en popüler işlerden biri paketleme. Bu işler çoğu zaman çok önemli vasıflar ve beceriler gerektirmediğinden, hemen hemen herkes evde paketleme işi yaparak para kazanabilir. Bu yüzden lütfen tüm yazıyı yavaş yavaş ve acele etmeden okuyun. Çünkü arada çok önemli ipuçları ve bilgiler var! Ve hepsi 2024 yılı için güncel…

Yeterince ilginizi çektiğimde Trabzon’da evde ekstra çalışma için başvuru ve detayları anlatmaya başlayayım mı?

Trabzon Evde ek iş fırsatı!

Ev eşyası paketleme işi yapmak için Trabzon merkezde yaşamanıza gerek yok. Of, Akçaabat, Çarşıbaşı, Çaykara, Tonya, Sürmene, Maçka, Köprübaşı, Vakfıkebir ve Yomra gibi ilçelerde de evden çalışabilirsiniz.

Trabzon iş ilanlarından önce sizi aydınlatmak istediğim bir konu daha var. Trabzon ilimizin yurdundaki ek istihdam imkanları beklendiği gibi bölgede yoğun olarak üretimi yapılan çay firmalarıdır.

Şehir sadece büyük bir sanayi şehri değil; Ülkemizde çay üretiminin ender merkezlerinden biridir. Bu nedenle özellikle Trabzon’da evinde part-time işlerle para kazanmak isteyen ev hanımlarının bu konuyu çok daha dikkatli okumalarını öneriyorum.

Ayrıca evde ek iş imkanları derken Trabzon’da yapabileceğiniz paketleme işlerinden de kısaca bahsedeyim:

 • Evde Çay Paketleme İşi (Tabii ki olmazsa olmaz)
 • Evde nikah şekeri paketleme
 • çorap paketleme dükkanı
 • kürdan paketleme işi
 • Plastik bardakların ambalajlanması
 • Evde sabun paketleme işi
 • Yemek paketleme

Bu tür paketleme işi için birçok öneride bulunabilirim. 2024’nin bir parçası olarak evlere paketleme işi yaptıran onlarca şirket, kuruluş ve fabrika var. Ama hepsi sistem olarak birbirine benzediği için en popüler olanları listeledim. Size bu işleri sağlayacak firmaları nerede bulacağınızı, iletişim bilgilerini ve nasıl başvuru yapacağınızı biraz sonra anlatacağım. Yani aklınızda bir soru işareti olsa bile yazıyı bitirdikten sonra kalmayacaktır.

Bu bilgilere ek olarak diğer tüm paketleme işlerinin neler olduğunu öğrenmek istiyorsanız hemen bu yazımızı okuyun. Başka bir deyişle, bu makaleyi bitirdikten sonra hemen okuyun. 🙂 : Evde paketleme mağazası

Trabzon Ev Paketi kimler için uygundur?

Öğrenciler, gece çalışanları, eğlence çalışanları, emekliler ve ev hanımları gibi her yaştan iş arayanlar için boks, evden ek gelir elde etmek için mucize bir araçtır.

Trabzon’da paketleme işini kimler yapabilir derken evden ek iş yaparak para kazanmak isteyen herkesin rahatlıkla yapabileceğini belirtmek isterim. Bu kapsamda ev tipi ambalaj işiyle uğraşabilecek kişilerin aşağıdaki özellikleri taşıması yeterlidir:

 • Temiz ve düzenli çalışan
 • Hızlı ve pratik
 • iş disiplinine sahip olmak

Trabzon Ev Paketleme İşinin Sonucu Ne Olur? GÜNCEL 2024…

Kazançlarınızı anında elden alma imkanı sunan bu firmalarla iletişime geçerek aylık düzenli bir gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca yüksek performans ile büyük kazançlar elde etme imkanına sahip olduğunuz için gelirinizi kendiniz belirleyebilirsiniz.

Peki Trabzon’da ev eşyası hazırlarken ne kadar para kazanılır?

Yukarıda bahsettiğim firmalar size paket başına ödeme yapıyor. Olası kazançları basit örneklerle hesaplayalım:

örnek♥

Evde bir çay paketleme işiniz var. 1kg paket çay için alacağınız fiyat 2 TL olsun. Günde 100 kilo çay poşetlerseniz günlük kazancınız 200 TL, aylık kazancınız 6.000 TL olur.

örnek♥

Trabzon’da kına ambalajı yapan firmalarla görüştüler ve bir tanesinde anlaştılar. Paket başına 1 TL veriyorlar ve ay sonunda teslim ediyorsunuz. Ayda 4000 paket oluşturursanız 4000 TL kazanırsınız.

örnek♥

Son bir örnek vermek istiyorum. Bir ay boyunca çorapları topladın ve katladın. Her iki firma da size paket başına 1 TL verecek. Ay sonunda çorap paketleme işi için 3000 paket, elbise katlama işi için 2000 paket tamamladınız. Yani bir ay sonunda KAZANIMINIZ 5.000 TL.

ÖNERİLEN!!! Kazancınızı daha da artırmak istiyorsanız yanınıza güvenilir bir kişi daha alabilirsiniz. Bu sayede günde 300 paket yerine 500 paket paketleyebilir ve böylece kazancınızı artırabilirsiniz. 5.000 TL yerine 6.000-7.000 TL kazanmak tamamen sizin elinizde.

Trabzon evde paketleme siparişi veren firmaların adres bilgileri

Trabzon’da evden eve nakliyat işi yapan firmalar evden iş imkanı sunmak isteyenler adına sizlere paketleme işi sunuyorlar diyebilirim.

Özellikle büyük şehirlerde, yoğun nüfuslu bölgelerde ve üretimin büyük ölçüde emeğe bağımlı olduğu bölgelerde, ev ambalajı kar elde etmede çok önemli bir rol oynuyor.

2024 yılında Trabzon ev eşyası paketleme işi yapan firmalara nakliye hizmeti sunmak son derece kolaydır. Bu nasıl:

trabzon cay fabrikalari

 • 1- Google’a gidin ve (örneğin) “Trabzon Çay Fabrikaları” yazın.
 • 2- Ardından “Kartlar” sekmesine tıklayın.
 • 3- Trabzon ilinde bulunan tüm çay üretim firmalarını göreceksiniz.
 • 4- Sayfanın sol tarafında evde çay ambalajı satın alabileceğiniz yerlerin adreslerini ve isimlerini bulacaksınız. Hatta aşağıdaki görseli size örnek olarak bırakıyorum.

Trabzon çay fabrikaları

Trabzon Köprübaşı Sürmene Yolu ve Arsin bölgelerinde fabrikalar arıyorsanız haritalarda bu firmaları ve fabrikaları bulabilirsiniz.

Trabzon’da evde ek iş kapsamında hizmet veren firmalar daha çok evlerin işi tamamlaması için hizmet veriyor. Evde paketlenen işler de bu firmalar tarafından verilen hizmet kapsamında evden alınmaktadır.

Trabzon Ev Paketleme iş veren yerler telefon numaraları

Evet, şimdi sizi en çok ilgilendiren sorulardan birini cevaplamak istiyorum. Trabzon ‘de evde paketleme işi sunan şirketler, çok fazla arama almamak için genellikle telefon numaralarını gizli tutarlar. Ancak, size bu konuda yardımcı olmak için buradayım.

İyi haberler! Paketleme yapan yerlerin telefon numaralarına nasıl ulaşacağımı biliyorum! 😉Yukarıdaki başlıklarımdan birinde bahsetmiştim. Ancak kafanız karıştıysa diye burada bu başlığı da açıklayacağım.

Şimdi bunu sırayla yapın:

 • 1- İnternet aramaları için kullandığınız arama motorunuzu açın. (Google, Yandex, Safari gibi) Örneğin “Trabzon Sürmene Fabrikaları” yazıp yukarıda verdiğim linke tıklayınız. (Biliyorsun, adresi bulmak için verdim.)
 • 2- Harita bölümüne geldiğinizde yukarıdaki görseldeki gibi bir sayfa ile karşılaşacaksınız. Bir kalem ve kağıt alın ve soldaki bu şirketlerin telefon numaralarını yazın.
 • 3- Sırayla aramaya başlayın. Dilerseniz orada verilen iş adreslerine şahsen başvuru yapabilirsiniz. Ancak aradığınızda, ev için size ek iş verip vermediklerini sorduğunuzdan emin olun. Çünkü tüm şirketler paketleme işlerini satmıyor.
 • 4- Her telefon numarasını aramayın. Özellikle 0543-0542-0534 gibi numaralarla başlayan iletişim numaralarını tercih etmeyin. Mümkünse Trabzon alan kodu 0462 ile başlayan işletme numaralarını arayabilirsiniz. Daha güvenilir olacaktır.
 • 5- Ayrıca organize sanayi bölgelerinde yer alan tüm firmaları görüntüleyebilirsiniz. Buradan tüm şirket bilgilerine ulaşabilirsiniz. Gördüğünüz numaraları da arayabilirsiniz.

Trabzon’da evde ek iş için diğer başvuru yöntemleri

Az önce uygulama yöntemlerinden bahsettim. Haritaları çevrimiçi olarak kullanabilirsiniz. Firmalarla birebir görüşmelere gidebilirsiniz.

Bunlara ek olarak birkaç seçenekten daha bahsetmek istiyorum. İŞKUR ve kariyer siteleri…

Trabzon İŞKUR Evde Paketleme Uygulaması

cayyy22

Yukarıda verdiğim örnekte her şey ortada. Ancak kısaca değinmek istiyorum. Örneğin çay paketleme işi için başvuruyorsunuz, Trabzon’da rahatlıkla bulabileceğiniz bir iş. İŞKUR Trabzon, İş Kur – E-Şube’nin resmi internet sitesinde evde çay ambalajı alabileceğiniz ilanlar yayınlamaktadır.

Siz de evden eve nakliyat işinden güvenilir bir şekilde para kazanmak istiyorsanız, verdiğim linki kullanarak profil oluşturabilir ve Trabzon’daki ev ilanlarına ulaşabilirsiniz!

Ayrıca İşkur’da evde paketleme işi yapanlar hakkında yazdığım bu yazıyı okuyarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz!

Kariyer sitelerini kullanın

Trabzon’da evden eve nakliyat işi yapan yerler dersek kariyer siteleri de bir diğer başvuru alanıdır. Jooble, Kariyer.net gibi siteler, başta emlak sahipleri olmak üzere birçok evde ek iş ilanı yayınlıyor. Buradan güncel iş ilanlarını takip edebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Yorum!!

Aşağıdaki YORUM kısmına bilgilerinizi bırakırsanız evden ek iş yapmak isteyen işverenler yorumunuzu görebilir ve sizinle iletişime geçebilir. Bu fırsatı değerlendiren birçok okuyucumuz var. 🙂

Mesaj Sayısı(3)

 1. Seher
 2. Saime gumus
 3. Saime gumus

Mesaj Bırakabilirsiniz