Evde Güvenilir Çivi Paketleme İşi Veren Firmalar 2024

Çoğumuz uzun süredir evden ek gelir elde ediyoruz. Buna uygun birçok iş ilanıyla karşılaşıyoruz. Bunlardan en popüler olanı, bir ayda bile epey para kazanabileceğiniz “evde ek iş imkanları”.

Son zamanlarda pandemi nedeniyle iş gücü azaldı ve insanlar artık teknolojiye yöneliyor. Sosyal medya ve internet bize çok güçlü ve çeşitli istihdam fırsatları sunuyor. Gelirim yetmiyor diyorsanız ya da yeterli gelirim olmadığı halde evden para kazanmak istiyorum diyorsanız bu yazımızı okumalısınız.

Evde tırnak sarma işi hakkında sizler için pek çok bilgi topladım. İlgileneceğinden eminim. Çünkü evde paketleme işi dediğimizde pek çok gereksinim olduğunu biliyoruz. Siz de evde tırnak sararak ailenize ve kendinize katkı sağlayabilirsiniz.

Evde Çivi Paketleme işi nedir?

evdecivi

Evde paketleme işi denilince akla belki de belirsiz gelirler gelir. Evde tırnak sarma işinin detaylarına girmeden önce sizi uyarmak istiyorum: İnternette gördüğünüz her reklam gerçek değildir.

Evde fazladan iş yapmak isteyenlerden faydalanarak hile yapan çok kişi var. Bunlara aldanmamak için lütfen bir çok yeri iyice araştırın ve emin olmadan asla işe başlamayın.

Evet gelelim asıl konuya… Evde Tırnak Paketleme nedir ve nasıl yapılır?

Aranızda daha önce paketleme işi yapmış olanlar muhakkak vardır. Henüz yapmadıysanız sorun değil, oldukça kolay. Sadece dakik ve dikkatli olmalısın. Firma ile iletişime geçtikten sonra size malzemeleri gönderiyorlar, şartları görüşüp iş bittikten sonra işi teslim ediyorsunuz. İşte bu kadar… Ama tabi detaylıca anlattım. Okumaya devam et…

Kim evde çivi toplayabilir?

Evde paketleme söz konusu olduğunda korkmayın. Yaşınız için de endişelenmenize gerek yok. Dediğim gibi zamanında ve hızlı olmak önemli. Öğrenci ya da emekli olmanız fark etmez. Ev hanımı, lise öğrencisi, başka bir meslek, erkek, kadın fark etmeksizin herkes bu iş için uygun adaydır.

Evde tırnak sarmak aslında uzun soluklu bir iştir. Ama paketleme işi çok olduğu için tırnak paketleme çok ön planda değil. Bu nedenle, bir iş bulma olasılığınız daha yüksektir.

Eskiden kiloyla alınan çiviler artık demet halinde satılıyor. Bu, satış yapmayı kolaylaştırır ve birçok kişiye evden çalışma fırsatı verir.

Evde Çiviuygulaması

Evde ek bir iş istedin ve evde eşyalarını toplamayı düşündün. Ama nereden başlamanız gerekiyor? Adım adım evde tırnak paketleme işine nasıl başvurulur:

Öncelikle şunu söylememe izin verin: birçok şirket evde ek iş ve evde paketleme için reklam yayınlıyor. Bu, esas olarak İŞKUR sayfası aracılığıyla yapılır.

Burada reklam veren firmalar diğer sitelere göre daha güvenilirdir. İŞKUR Evde Paketleme başvuru formunun nasıl doldurulacağı ile ilgili bilgileri okuyabilirsiniz.
İŞKUR dışında Kariyer.net ve sahibinden.com’da tırnak törpüsü ilanları bulabilirsiniz.
Ayrıca firmalar evde paketleme işine de giriyor.

Merak ediyorsanız okuyabilirsiniz.
Güvenilir bir firma bulduktan sonra o firma ile iletişime geçiniz. Sizden tam olarak ne istediklerini anlayın.
Şirket size “Size X çivi göndereceğiz. 10’lu pakette bile onları hatırlayacaksınız. Paket başına Y TL ödüyoruz.” Bunların hepsi evde paketleme işi için standartlar. Tabii şirketten şirkete biraz farklılık gösterebilir.
Ayrıca her il için paketleme işi yapan firmalar bulunmaktadır.

Bu konularla ilgili olarak İstanbul’da evde ek iş ve İzmir’de evde ek iş gibi konuları inceleyebilirsiniz.

Evde yarı zamanlı bir iş için başvurdum. Ne olmuş?

Evde tırnak sarması gereken yerlere sürdükten sonra ne yapmanız gerekiyor?

Ev tipi paketleme işi her zaman paket başına bir teklif şeklindedir. Örneğin şirketle konuşuyorsunuz. Paket başına 2 TL vereceğim diyor. Her pakete 100 adet çivi koymanız isteniyor. Toplamda günde 100 paket yapmalarını söylüyorlar.

Bu şekilde bir anlaşma yaparsanız firma sizden mutlaka bazı şartlar arayacaktır. Bu terimleri birazdan açıklayacağım. Paketleme işini bitirdikten sonra paketleyin ve geri gönderin. Çoğu firma kargo ücretini kendisi ödüyor, olması gereken bu. Çünkü sana ihtiyaçları olduğu için bu işi veriyorlar. Parayı almalısın, ödememelisin. Bir hafta içinde ödersiniz. Gecikme aynı zamanda ürünlerin kontrolünden kaynaklanmaktadır.

Evde tırnak sargısı hüküm ve koşulları

Aslında evde tırnak sargısı için ekstra bir şey yapmanıza gerek yok. Ama bazı firmaların, özellikle İŞKUR üzerinden kayıt olup firmayı orada bulduysanız, bazı şartları vardır. Örneğin;

  • 100 paket bir günde yapılmalıdır
  • Ürünler zamanında teslim edilmelidir
  • Ürünler özenle ve düzgün bir şekilde paketlenmelidir…

Bu gibi koşullar yerine getirilmesi kolay olanlardır. Yani dakik, titiz ve işine önem vermen bir ev paketleme firması ile iş yapman için yeterlidir. Bu iş için yaklaşık 3-5 saat planlamanız gerekiyor.

Evde Çivi paketleme işinin kazancı

Evde tırnak sargısı ne kadar çalışır? Az önce verdiğim örnekle bunu netleştirelim.

Anlaşma yaptığınız firma size paket başına fiyat veriyor ve ben 2 TL ödeyeceğim diyor. Böylece bir günlük kazancınız 200 TL olacaktır. Bunu düzenli olarak yaptığınızı hayal edin.

Örneğin sadece hafta sonları. Şirket ayrıca bu şekilde sizden bilgi alabilir. Sadece hafta sonları çalışsanız bile aylık ek geliriniz 3.200 TL.

Başka bir şirket de kalıcı çalışanlar arıyor olabilir. Bu sayede daha çok kazanırsınız.

Paket başına 2 çay kaşığı ile bir ay boyunca 100 paket yaptığınızı hayal edin. Sadece bir ayda 6.000 TL ek geliriniz olacak…

Evde Paketleme İşi sunan şirketler

ekissssssssssssss

Bu konuda sizi yönlendirebileceğim net bir firma maalesef yok… Çünkü daha önce de belirttiğim gibi birçok firma bu konuda dolandırıcı olabiliyor. Ancak, aralarından en güvenilir olanı bulmak için İŞKUR’daki ilanları düzenli olarak kontrol edebilirsiniz. Ancak birkaç seçenek sunabilirim:

  • Tekstil fabrikaları evde tırnak sargısı sunan firmalar arasındadır. Birçok tekstil fabrikası, gerek iş yoğunluğundan gerekse müteahhitlik firması olmalarından dolayı yeterli çalışanı olmadığı için ilan veriyor.
  • Özellikle İstanbul’da birçok firma bu şekilde yurtiçinde ek istihdam imkanı yaratıyor.
  • Bunun dışında plastik ve ambalaj fabrikaları, yapı malzemeleri fabrikaları ve kimya sanayi fabrikaları gibi birçok fabrika da yurt içi ek istihdam olanağı sağlayan işletmelerdir.

Ayrıca bu fabrikaların çoğu kargo ile çalışıyor. Yani ürünleri size kargoya veriyorlar, ne istediklerini söylüyorlar, siz de kargoya geri gönderiyorsunuz. Nakliye ücreti ödemek zorunda değilsiniz.

SONUÇ OLARAK…!

Pandemi ile birlikte eve kapandığımız bu dönemde evde ekstra kazanabileceğimiz iş sayısı arttı. Artık teknoloji sayesinde ülkenin başka bir yerinden bile iş alabiliyoruz. Evde tırnak paketleme gibi birçok iş bulabiliriz. İŞKUR bu alanda en güvenilir sistemdir ve hızlı yatırım getirisi elde edebilirsiniz.

Daha önce evde oje yaptıysanız görüşlerinizi ve deneyimlerinizi YORUM olarak paylaşabilirsiniz… 🙂

One Response

  1. sultan battal

Mesaj Bırakabilirsiniz