İzmir evde iş imkanı 2023 (Paketleme ve ek işler)

Evet, yazıma İzmir’de evlere paketleme siparişi veren yerler olarak giriyorum. Çünkü biliyoruz ki İzmir ve çevresinde evde ek iş yaparak para kazanmak isteyen binlerce insan var…

Biliyorsunuz evde para kazanmanın yollarından biri de hane halkına ek iş sağlayan şirketlerle ortaklık kurmaktır. Hem basit hem de kullanışlı olan bu iş modeli, ek gelir elde etmenin en iyi yoludur.

Peki İzmir’de ev paketleme hizmeti veren firmalar derken neyi kastediyorum? Evet birazdan sizlerle bu firmaları tek tek paylaşacağım. Hatta size İzmir’de evden eve nakliyat işi sunan firmaların telefon numaralarını da vereceğim.

Yani; Kemeraltı, Karşıyaka, Bornova, Menemen, Ödemiş, Çiğli, Bayraklı, Konak, Gaziemir, Torbalı, Buca ve Kemalpaşa lokasyonları İzmir’de ev paketleme işi yapan yerler için potansiyeli yüksek bölgeler!

Birazdan bahsedeceğim İzmir Kemeraltı’nda evlere istihdam sağlayan işlerin başlığına çok dikkat etmenizi tavsiye ederim. Bu bölümün evde paketleme işine başlamanız için çok yararlı olacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca az önce bahsettiğim gibi ambalaj işi yapan yerlerin telefon numaralarına ve adreslerine nasıl ulaşacağınız konusunda da tüyo verdim!

Başlamadan önce kısa bir bilgilendirme: Bu çalışma ile ayda 6.000 TL kazanabilirsiniz. O nasıl çalışır? Detaylar yazımın devamında!

Izmirde Evde paketleme min.jpg

Evlere Paketleme İşi Veren Yerler İzmir

Özellikle ev hanımları için İzmir’de ev paketleme konusunda onlarca farklı seçenek bulunuyor. Ev işlerine yardım etmek ve biraz tasarruf etmek isteyen hanımlar için çok basit işler için önerilerim var.

Bu arada ev hanımı olduğumu düşünmeyin, öğrenciyseniz siz de yapabilirsiniz bu işleri. Veya paraya ihtiyacı olan herkes aşağıda verdiğim işleri yapabilir.

Merak etmeyin evde çalışma seçeneklerini göstererek yazımı bitirmeyeceğim. Hala sana anlatacak çok şeyim var. Mesela İzmir’de paketleme yapan yerlerin kazanç miktarı ve telefon numaraları!

Paketleme işi için olmazsa olmazlar!
İzmir, Türkiye’nin yalnızca üçüncü büyük şehri değil; Aynı zamanda tekstil sektörü başta olmak üzere sanayi alanında da bir üretim merkezine dönüşmüştür. Sanayileşmenin artmasıyla birlikte bazı işler özel hanelere verilmeye başlandı diyebilirim.

Başta tekstil işi, paketleme, dekorasyon ve paketleme işi olmak üzere paraya ihtiyacı olan birçok kişi artık İzmir’de ek gelir elde etme telaşına girdi. Peki İzmir’de ev paketleme işi yapan yerler nerelerdir? Daha sonra makalemde bulacaksınız.

Başvuru yöntemlerini ve diğer hususları açıklamadan önce İzmir ve çevre illerde yaşayan kişiler için İzmir’de ilgili ev paketleme işi için şunları seçebilirsiniz:

 • Evde sabun paketleme işi
 • Ev yapımı kürdan ambalajı
 • İplikleri kesin ve temizleyin
 • Evde kına sarma dükkanı
 • Evde çorap paketleme dükkanı
 • Evde bulaşık süngeri paketleme işi
 • Evde düğme paketleme dükkanı
 • Evde inci paketleme dükkanı
 • Evde tütün paketleme dükkanı
 • evde ütü yapmak

Evet yukarıda İzmir’de hanelere paketleme siparişi veren yerler için yapabileceğiniz evde iş fırsatlarından örnekleri sıraladım. Bu işleri nerede bulabilir ve ne kadar para kazanabilirsiniz? Ayrıntılar için aşağıdaki başlıklara bakın!

Evlere Paketleme İşi Veren Yerler Güvenilir mi?

Evden eve nakliyat için güvenilir yerler ile anlaştığınız sürece herhangi bir sorun yaşamazsınız. Burada dikkat edilmesi gereken kısım kimlik fotoğrafınızı isteyenlere ve ücret talep edenlere karşı dikkatli olun. İşletmelerin sizden depozito istemesine izin verilmez.

İzmir Evden Eve Paketleme İşlerinden Ayda 6.000 TL Kazanç!

İzmir’de paketleme yapan yerlerin detaylarına geçmeden önce size kazançlarınızdan bahsedelim. 2022 yılı için evde paketleme işi yaparak ayda ve haftada ne kadar para kazanabileceğinizi sizlere net bir şekilde anlattım.

Şimdi şöyle: İzmir’de evlere paketleme işi veren işler size aşağı yukarı aynı maaşları veriyor. Bu geliri çalışma saatlerinize ve iş yükünüze göre kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu soruyu size bir örnekle açıklayayım isterseniz?

ÖRNEK: Karşıyaka’da yaşayan bir ev hanımısınız. Günde 10 saat çalışmak için zamanınız var. Evde paketleme işi sunan bir şirket kurdular ve birlikte iş yapmaya karar verdiler. Haftanın 6 günü, günde 10 saat evde çorap toplayabileceğini söyledin ve kabul edildin. Bu şirket sizden haftada 1000 çift çorap paketlemenizi istedi.

Bu 1 ayda 4.000 çift çorap demektir. Günde 150 çift çorap poşetleyebilmeniz için bu işi yapıyorlar. Ay sonunda İzmir’de evde çorap paketleyen bir kadın olarak yaklaşık 6.000 TL kazanacaksınız.

Şirketler ödemeleri nasıl yapıyor?

Çoğu şirket banka hesaplarına ödeme yapar. Bazı firmalar paketleme işini teslim ettikten sonra ödemeyi bizzat yapabilmektedir. Şirketle nasıl etkileşim kurduğunuza bağlı olarak farklılıklar olabilir.

Şimdi İzmir’de evlerin tıkış tıkış olduğu yerler olarak tek tek anlattığım başlıklara geçelim isterseniz!

İzmir’de ev işi verenler– 2022 güncellemesi

Biliyorsunuz İzmir çok büyük bir şehir. Nüfus yoğunluğu da yüksektir. Bu nedenle bu şehirde evlere ambalaj işi sunan birçok firma bulunmaktadır. Yani yukarıda verdiğim evde ek iş örneklerini aşağıda sıralayacağım firmalar aracılığıyla bulabilirsiniz.

İzmir’de evde çalışan yerler nereler?

Konut istihdam eden firmalar bazı bölgelerde daha fazla yoğunlaşıyor. Kemeraltı, Bayraklı, Karşıyaka ve MTK’daki çarşılar işin yoğun olduğu ilçeler arasında yer alıyor diyebiliriz.

Esnaf ve dükkân zengini İzmir’de 2022’den itibaren evde dürüm alınabilecek yerler bunlar! Ayrıntılara bir göz atalım.

İzmir Kemeraltı’nda konuta iş veren yerler

Kemeraltı Kapalı Çarşı’da paketleme çalışmaları özellikle pandemi döneminde oldukça rağbet görüyor. Neden? Niye? Çünkü Kemeraltı’nda hiçbir şey yok! Kemeraltı Çarşısı çevresinde evinize ambalaj alabileceğiniz her türlü ürün ve eşyayı satan yüzlerce dükkan var.

İzmir’de evlerin dolup taştığı bir numaralı mekan olan Kemeraltı, tekstil, hediyelik eşya, takı, aksesuar ve süs eşyalarının satıldığı dev bir çarşı gibi.

İzmirliler özellikle düğün gibi organizasyonlardan önce buraya hac ziyareti yapıyor. Ve ayrıca; Alsancak, Çankaya ve Kemer civarı da evde ek iş bulabileceğiniz firmalar için çok uygun! Bu işyerleri ayrıca müşterilerinin siparişlerini yerine getirmek için ev işyeri isteyenlere belirli bir ücret karşılığında iş vermektedir. Bu çalışmanın başında;

 • gelinlik boncuk yapıştırma,
 • Evde kına sarma dükkanı
 • Ev süs ve kokulu sabun paketleme işi
 • Davetiye katlama ve ev dekorasyonu
 • Evde boncuk ve tespih çalışması
 • Sünnet, nişan gibi özel günlerde dağıtılan süs eşyaları

Ancak Evde Nikah Şekeri Nasıl Yapılır başlıklı yazıma da göz atmanızı tavsiye ederim. İzmir’de paketleme yapan mekanlardan devam edelim!

Elde edilecek gelir yukarıda belirttiğim gibi değişkenlik göstermektedir. Bazı hanımlar çok ucuza iş bulabilirler. Evde yüzlerce iş yapmalarına rağmen günde en fazla 100-200 TL kazanıyorlar. Ancak iş emri alırsanız; Müzakere etmek zorundasın ve emeğinin karşılığını gerçekten almak istiyorsun.

İyi bir iş ile günde yaklaşık 300-400 TL kazanmak mümkün. Komşularınız veya tanıdıklarınız varsa onlarla iletişime geçip ek bilgi isteyebilir veya İzmir Kemeraltı esnafıyla iletişime geçip iş isteyebilirsiniz.

DİKKAT: İzmir’de evleri paketleyen kurumlar adı altında sizden depozito ve güvence bedeli gibi belli bir miktar parayı teminat bahanesiyle bırakmanızı isteyen kişilere kredi vermeyin!

İzmir Karşıyaka’da Evlere Paketleme İşi Veren Yerler

İzmir’de evlere paketleme işi veren yerler daha çok bazı bölgelerde yoğunlaşıyor. İzmir bölgesinde evden eve nakliyat işi yapabileceğiniz yerler Kemeraltı ile sınırlı değil. Hiç Karşıyaka Çarşısına gittiniz mi? Burada evde ek iş bulabileceğiniz onlarca küçük usta var.

İzmir’de paketleme yapan yerler için tercih edebilir, sabunculara gidip evde sabun paketleme yapmak istiyorum diyebilirsiniz.

Dilerseniz Ev Sabun Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları başlıklı yazımı okuyarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca İzmir Kemalpaşa, Gaziemir, Torbalı’da ev istihdam eden firmalar arıyorsanız bu bölgelerde zeytinyağı fabrikalarına rastlamanız mümkün. Bu nedenle ister Kemalpaşa’da ister diğer bölgelerde evde zeytinyağı sabunu paketleyebilirsiniz.

Evde sabun ambalajı alabileceğiniz yerlerin telefon numaralarının olduğu bir youtube videosu da bıraktım⇓

İzmir Bayraklı’da Evlere Paketleme İşi Veren Yerler

İzmir’in Bayraklı Belediyesi’nde yaşayanlar için bu ortamda evde ek iş seçenekleri daha çok vidalı eve paketleme, evde çivi paketleme ve maket bıçağı paketleme gibi küçük aletlere yönelik.

İzmir Bayraklı’da evlerin iş bulduğu yerler ağırlıklı olarak liman ve sanayi bölgelerine yakın konumlanıyor. Ayrıca İzmir’deki Food Bazaar lokasyonu evde paketleme işi yapabileceğiniz firmalar için uygundur.

İzmir’de ev paketleme işi yapan firmalar

İzmir ev paketleme işi yapan firmalara nasıl ulaşılır bundan bahsedeceğim. İlk olarak, en çok nerede part-time iş bulabileceğinizden bahsedeceğim. Daha sonra hangi firmalara nasıl ulaşabileceğinizi anlatacağım. İzmir’de evlere koli siparişi veren yerlerin adres bilgilerini listeliyorum!

 • Villa,
 • basmanlar,
 • Kırmızı bayrak,
 • şirinyer,
 • Gaziemir,
 • Bornova,
 • buca,
 • Karabağlar,
 • Karşıyaka,
 • Çiğli
 • erkekler

Ayrıca Google Haritalar bölümünü ziyaret ederek İzmir’de evde paketleme hizmeti veren yerlerin adres ve telefon numaralarına da ulaşabilirsiniz. İşte size görsel bir örnek!

İzmir’de ev paketleme işi yapan firmalar

MTK, İzmir’de evde ek iş imkanı sunan firmalar denilince ilk akla gelen yerlerden biridir. MTK, İzmir’de tekstil alanında liderdir. Bu nedenle size MTK hakkında güzel bilgiler vereceğim.

Evde ek iş MTK lokasyonu olarak bilinen bölge, İzmir Torbalı, Gaziemir, Buca veya Ödemiş gibi ilçelerin aksine evde birçok ek iş imkanı da sunuyor. Tekstil sektöründe firmalar evde ek iş yapacak ve işlerini azaltacak elemanlar arıyor. Öyleyse neden buradaki yan işlerden biri olmasın?

MTK İzmir Çamdibi bölgesinde bir lokasyondur. Burada tekstil atölyelerinden iş alabilirsiniz. Çünkü MTK firmalarının büyük çoğunluğu tekstil firmalarıdır. Ayrıca müteahhitlerden ek sipariş alma şansınız çok yüksek.

Taşeron demişken, Lcw paketleme işiyle ilgilenir miydiniz? Çünkü LC Waikiki, müteahhitler aracılığıyla evlere ek iş de sağlıyor.

Örneğin, MTK’ya geri dönersek, sadece hafta sonları çalışabilir ve MTK’dan bir paketleme işi alabilirsiniz. Örneğin giyim/tekstil paketleme işi verilmiştir. Paket başına 1 TL alıyorsunuz. İsterseniz size bunun gibi bir tablo üzerinden örneklerle anlatayım.

Düzenlenen sipariş paketleme başına paketleme ücreti

Saatlik Günlük kazanç Aylık kazanç

 • Evde tekstil paketleme işi 2 TL 100 paketleme 200 5.600 TL
 • Evde Ütü 3 ÇK 100 Ütü 300 8.400 ÇK
 • Evde Çorap Paketleme İşi 1,5 TL 100 Paket 150 4.200 TL
 • Evde nikah şekeri paketleme işi 3 tl 100 paketleme 300 8.400 tl
 • Evde maske paketleme işi 2 TL 100 paketleme 200 5.600 TL

Tabloda belirttiğim gibi, işinize göre ücret alacaksınız. Bu parayı almak tamamen size kalmış.

Bir de şöyle bir detay vermek istiyorum: MTK genellikle sadece hafta sonları çalışıyor. Bu tür kısa vadeli işlerin işe alınmasının nedeni, daha az zamanda daha fazla iş yapmaktır. çünkü parça iş ile paranız ona göre belirlenir. Birazdan burada nasıl başvuru yapacağımdan bahsedeceğim. Merakınız uyandı mı?

İzmir’de Ana Sayfa Ambalaj işleri

Evlere iş veren yerler genelde internet üzerinden o işleri vermiyor. Direk mağazaya, depoya veya işyerine gidebilir, toplantıdan sonra evde paketleme işini yapabilirsiniz. Bazen acilen eleman arayan işverenler de internet üzerinden iş ilanları yayınlayabilmektedir.

izmir Ana Sayfa Ambalaj iş ilanları

izmirde ev giydirme işi yapan yerler
Yayınlanan bu adresler, genellikle güvenilir reklam siteleri olan İŞKUR E-Şube ve Indeed.com gibi web siteleridir. Evet yanlış okumadınız. Ayrıca İŞKUR aracılığı ile İzmir’de paketleme işi alarak da para kazanabilirsiniz.

2022 İŞKUR Evsel Ambalaj İş İlanlarına yukarıda verdiğim kırmızı linkten ulaşabilirsiniz. İzmir ambalaj müteahhitleri bazen bu sitelerde iş ilanları yayınlayabilirler.

Ev tipi ambalaj iş ilanlarına İŞKUR, MTK internet sitesi ve kariyer internet siteleri üzerinden de başvuru yapılabilir. İhtiyacınıza göre sizden bilgi isteyecekler, bazen ürünleri size kargo ile gönderecekler, bazen de bu işi atölyede yapabilirsiniz.

Evde ek işverenler güvenilir mi?

Eminim bu yazıyı okurken aklınızda bu soru vardır. Bu doğaldır. Çünkü bu dönemde çok sayıda kötü niyetli insan var. Bu yüzden kimseye güvenmemiz zor. İzmir’de evde ek iş veren yerler güvenilir mi?

MTK, Konak-Kemeraltı, Gaziemir gibi ilçelerde evde ek iş imkanı sağlayan firma ve atölyeler güvenilir… Neden? Çünkü bu yerler oldukça büyük ve bilinen firmalardır. Ancak İzmir’de ek iş başvurusunda bulunuyorsanız mutlaka dikkat edin.

izmir Evlere Paketleme İşi Veren Yerler

ve telefon numaraları

Türkiye’de pek çok kişi evindeki diğer işverenlerin adreslerini, iletişim bilgilerini ve hatta telefon numaralarını aramaya devam ediyor. Aslında yukarıda da söylediğim gibi Kemeraltı ustalarına gidip bizzat başvurursanız evde nikah şekeri, evde düğün süsü alabilirsiniz.

Son olarak size İzmir’de ev ambalajı satan yerler için birkaç İzmir ev ambalajı mağazası telefon numarası bırakacağım!

 • 0232237269
 • 0232441045
 • 0232486162
 • 0232441045

İşte İzmir’de evlere iş veren firmaların telefon numaraları. İşletme telefon numaralarını bulmak için Google Haritalar’da işletmeleri de arayabilirsiniz. Böylece İzmir’de ek istihdam sağlayan firmalar için daha fazla firmaya ulaşabilirsiniz.

Evde ek işler Yorumlar İzmir’de

Sizler için hazırladığım tüm bu bilgiler evden çalışma ve bu işler sayesinde ek gelir elde etme fırsatı bulmuş kişiler tarafından onaylanmıştır.

Şimdi bu bilgiyi bilmeniz ve doğrulamanız için bazı kişilerin yorumlarını buraya ekliyorum. İşte İzmir’de evde fazla mesai yapanların yorumları:

Ahmet Taner: “İki yıldır evde paketleme yapıyorum. MTK web sitesi aracılığıyla şirketlerle iletişime geçtim, bu nedenle hafta sonları düzenli olarak kıyafetleri katlayıp paketliyorum. Ben bu işi atölyede yapıp teslim ediyorum. İşten çıkar çıkmaz maaşımı alıyorum. Asıl işim güvenlik ama bu part-time iş sayesinde asgari ücret kadar kazanıyorum.”

Melike Aydoğan: “Dört aydır işsizim. Daha sonra İzmir’de evde ambalaj hizmeti veren firmalar nerede diye araştırırken bir iki ilana rastladım. Sonra bana düzenli olarak çorap göndermeye başladılar. Son dört aydır sadece ev giydirme işleri yaparak ayda 4.000-5.000 TL kazanıyorum. Başka bir işim olmasına rağmen evde paketleme işi kendi başına oldukça iyi para kazanıyor. ”

Cemil Yıldırım: “Ambalaj işiyle evde bir arkadaşım aracılığıyla tanıştım. En başta emekli oldum evde boş boş oturmaktansa böyle bir iş bana iyi gelir dedim. Gelirim her ay değişse de aldığım para oldukça iyi ve bana yetiyor. Evde paketleme işi yapan firmalar arıyorsanız doğru yoldasınız. Bunları mutlaka yapmalısınız.”

İzmir’de evlere paketleme siparişi veren yerler hakkında artık bilginiz var! Web sitemizdeki bilgiler sadece referans amaçlıdır. Tek amacımız iş aramanızda size destek olmaktır. Web sitemizde ilan edilen ve bizim için geçerli olmayan hiçbir iş yoktur. Ancak evlere ek iş veren firma ve kişilerin size ulaşabilmesi için YORUMLAR kısmına bilgilerinizi bırakabilir, düşüncelerinizi ve deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz