Evde Güvenilir Küpe Arkası Paketleme İşi Veren Firmalar 2023

Ülkenizdeki küpe geri paketleme işi hakkında herhangi bir bilginiz var mı? Şimdiye kadar sizlere onlarca ev paketleme işi fikri sundum. Biliyorsunuz sürekli olarak bu konudaki en son iş fikirlerini araştırıyorum. Öyle ki bu araştırma sonucunda yeni bir ek iş teklifi ile karşınızdayım!

Şimdi evde küpe arkasında paketleme ve bu işin kazançları hakkında detaylı bilgi vereceğim.

Pandemi sürecinde sık sık kapanmalar nedeniyle işinizi kaybetmiş olabilirsiniz. Şu anda çoğu sektör çalışma hayatına evden devam ediyor. Bu fırsatı ek gelire çevirerek hem boş zamanınızı değerlendirebilir hem de cüzdanınıza katkıda bulunabilirsiniz.

İstanbul, İzmir, Antalya, Balıkesir, Muğla, Ankara, Diyarbakır, Mardin, Artvin, Zonguldak, Ordu, İzmit, Edirne, Isparta, Konya, Sivas, Erzurum ve Türkiye’nin her şehrinde evinize küpe takabilirsiniz. Merak etmeyin evlere küpe tıpası ambalajı hediye eden firmaları nasıl buluyorsunuz, nasıl başvuruyorsunuz? Her şeyi resimlerle anlattım!

Güvenilir firmalar ve işverenler bulduğunuzda bu işe devam etmek isteyeceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Ambalaj işinin gerçekten kolay ve karlı olduğunu her zaman söylerim. Şimdi küpe geri paketleme işi hakkında bilmeniz gereken detaylara gireceğim!

Küpe Arkası Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

earring stopper

Evde para kazandıran işler mi araştırıyorsunuz? O zaman evde küpenin arkasındaki ambalaj hakkında yazmak ilginizi çekecektir. Ayrıca bu işin diğer işlere göre avantajı bir tık daha fazla olmasıdır. Çünkü küpeler kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biridir. Yani bu işin devamlılığı her zaman sorun oluyor.

Her yaştan ve cinsiyetten insanın yapabileceği küpe paketleme işlerini aksesuar firmaları ve kuyumcularda bulabilirsiniz. Bu detayları aşağıda belirttim.

Firma sahipleri arkalarında bulundurdukları tıkaçlı küpeleri size gönderecekler. Ayrıca her tıpayı küpelere takarak paketler ve şirkete geri gönderirler.

Peki, Evde Paketleme İşi Nasıl Başlar ve İlerler?

Evde küpenin arkasını sarmak istiyor ama bu işi nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız ben size anlatayım. Öncelikle bu işi alabileceğiniz ilgili firma ile iletişime geçin. Başvurunuz kabul edilirse; Tüm ürünler çantalı olarak evinize getirilmektedir. Arka stoperleri işverenle anlaştığınız teslim tarihine kadar küpelere takıyorsunuz.

🔴İşte dikkat etmeniz gerekenler; Her bir ürün parçası numaralandırılır ve size yanlış ürün olarak teslim edilir. Bu nedenle parça kaybetmemeniz ve paketleri saymanız çok önemlidir.

Küpenin arkasını taktıktan sonra size verilen şeffaf ambalaja veya küçük kutulara küpeleri çift veya tek tek koyun. Şirket sizi bu süreç hakkında önceden bilgilendirecektir. Tüm ürünlerin işlerini bitirdiğinizde firma yetkililerini arayıp gelip sipariş almalarını söyleyebilirsiniz.

İnsanlar da aynı şekilde size gelip paketleri teslim alıyor ve ücretinizi ödüyor. Gördüğünüz gibi evde küpe paketlemek çok kolay.

Örneğin evde yara bandı paketlenecek yerler başlıklı makalem ilginizi çekebilir. okumanızı tavsiye ederim.

Küpeleri evde paketlemekten haftalık kazanç

Evde para kazanma yolları arasında yer alan paketleme işleri genellikle sıkı bir kazanç sağlar. Her zaman derim: evde katlama ve paketleme işlerinin sabit bir maaşı yoktur. Ne kadar çok doğru şekilde paketler ve gönderirseniz, o kadar çok para kazanırsınız.

Ancak elinizdeki ürünün kalitesi bu işten ne kadar kazanacağınızı belirleyecektir diyebilirim. Yani gümüş bir küpeyi kutuya koymanın maliyeti ile normal bir küpeyi takmanın maliyeti aynı olamaz.

Örneğin: Gümüş bir top küpe düşünün. Bu küpenin çifti en az 30 TL’ye satılıyor. Ancak aynı cins gümüş olmayan bir küpenin ortalama perakende satış fiyatı 10 TL’dir.

Yani şunu ifade etmek istiyorum: şirket sahibinin gümüş küpeden kazanacağı miktar diğeriyle aynı olmayacaktır. Yani normal bir küpenin arkasını 1 tk takarsanız; Gümüş küpe için 2 TL satın alabilirsiniz. Araştırmalarım sonucunda bu firmaların ürünleri size 1000 adet olarak göndereceğini söyleyebilirim. Bu 1000 küpe paketleme işinden ortalama geliriniz 1000 TL’dir.

Bu sayıyı yaklaşık 1 haftada tamamlayacaksınız. Küpelerinizi evde eşiniz ve çocuklarınızın yardımıyla paketlerseniz; Daha fazla iş bulabilir ve daha fazla para kazanabilirsiniz.

Hangi firmalar evlere küpeli ambalaj sunuyor?

Aslında evde küpe ambalajı bulabileceğiniz tüm firmaları evde ambalaj işi sunan firmalar başlıklı yazımda anlattım. Burada kısaca bahsedebilirim.

Ambalaj ve kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren firmalarda bu işi alıyorsunuz. Aslında Türkiye, bu iki sektörde yoğun olarak faaliyet gösteren çok sayıda firmaya sahip bir ülkedir. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Gaziantep, Adana gibi şehirlerde bu firmalardan çok var.

Evden yapılabilecek ek işler arasından seçim yapıp bütçeme katkı sağlamak istiyorum diyorsanız gözünüzü açıp biraz araştırma yaparak bu işverenleri bulabilirsiniz. İstanbul’da yaşıyorsanız Kapalıçarşı’da size bu işi verebilecek birçok imalatçı bulabilirsiniz. Bununla birlikte evde küpe arkasında ambalaj hizmeti veren firmalara örneğimiz; İzmir Kemeraltı Çarşısını ekleyebilirim.

Kısacası o işlerin yoğun olduğu bölgelere giderek evde ek iş yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Firmalar sizden adınızı ve soyadınızı, telefon numaranızı ve varsa adresinizi alarak ürünleri kargolamaktadır.

Evde küpe ve tıpa sarma işlerini nerede bulabilirim?
Hangi şehirde yaşıyorsun? Mesela İstanbul mu? O zaman böyle bir şey deneyebilirsiniz. Aşağıdaki görseli detaylı inceleyin. ⬇️

Evde küpe paketleme işleri

Aradığınız firmayı kırmızı çizgilerin arasında sol üstteki boşluğa yazınız.
Hatta kargo ile evlere ek iş sağlayan firmalar arasında yer alan küpe arkasında ambalaj sunan mekanların evde nasıl bulunabileceğini tek bir görsel ile anlattım. Ancak detaylı bir açıklama yapmak istiyorum.

Google’a girin. Haritalar sekmesini açın.
Yaşadığınız şehri ve paketleme işi alabileceğiniz ilgili fabrika, kuyumcu atölyesi ve atölyelerin adını giriniz.
Bölgenizdeki işletmeleri, adreslerini ve telefon numaralarını görürsünüz.
Bu yerlere tek tek gidin ve başvurun.
Ya da size uygun bir evde ekstra çalışma seçeneği olup olmadığını görmek için ekranınızın solundaki şirket telefon numaralarını arayın.
Evet, doğru okudunuz. Göstermiş olduğum taktikte evlere küpe sargısı düşüren yerlerin telefon numaraları ve iletişim bilgileri eksiksizdir. Yine de size tavsiyem: 0545-0505-0532 gibi cep telefonu numaralarını aramak yerine şehir koduyla başlayan yerleri arayın. Bunun dışında İŞKUR Evde Paketleme İş Başvuru Formu üzerinden küpe paketleme siparişi almak mümkündür.

Son olarak, sizin gibi evden ek iş arayan okuyucuların ve işverenlerin bulunduğu Facebook’ta evden işe iş ilanlarına katılarak ve ev gruplarıyla para kazanarak aradığınız iş ilanlarını bulabilirsiniz.

Evde küpe paketleme işi ile ilgili en güncel bilgileri sizlere verdim. Konuyla ilgili sorularınızı veya deneyimlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bırakarak benimle ve işverenlerle paylaşabilirsiniz.

 

Mesaj Bırakabilirsiniz