İstanbul evde iş imkanı 2024 (Paketleme ve ek işler)

İstanbul Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar 8.000 TL GELİR!

Istanbul evlere paketleme isi veren firmalar

Elbette bütün şehirlerden bahsedip de İstanbul’dan bahsetmemek mümkün değil. İstanbul evlerine ambalaj işi sağlayan firmalar hakkında anlattığım bilgiler sayesinde belki yüzbinlerce kişinin faydalanacağını iddia ediyorum!

Bu makaleyi neden oluşturdum? Çünkü İstanbul’da evinde ek iş arayan herkese yardım etmek istiyoruz.

Özellikle; Kartal, Pendik, Gaziosmanpaşa, Bağcılar, Esenyurt, Ümraniye, Fatih, Sultanbeyli, Kadıköy gibi semtlerde yaşıyorsanız İstanbul’da ev ambalajı sunan firmalara kolayca ulaşabilirsiniz!

İstanbul’da evden çalışma imkanı ile ayda 8.000 TL’ye varan gelir elde edeceğinizi de belirtmek isterim. Evet gördüğünüz gibi memur maaşından daha yüksek maaş almak mümkün. O nasıl çalışır? Açıklayacağım, merak etme.

Ev hanımları, öğrenciler, emekliler ve oturduğu yerden çalışarak para kazanmak isteyenler… Hazırsanız Anadolu yakası ve Avrupa yakası ile ilgili 2024 yılı için güncel bilgileri paylaşıyorum: İstanbul ev paketleme işi yapan firmalar, Adresler, telefonlar ve bu yerler için iletişim bilgileri.

İstanbul’da evde ek iş veren yerler!

Bildiğiniz üzere İstanbul ek konut işleri anlamında oldukça yoğun bir iş hacmine sahip. Binlerce irili ufaklı işletme ve atölyeye ev sahipliği yapan, Türkiye’nin en yoğun nüfuslu mega kenti İstanbul’da yaşayanlara bir müjdem var.

İstanbul’da konut istihdam eden işletmelerin listesinin fazla olması şehirde iş yeri, atölye, fabrika gibi yerlerin sayısının fazla olması son derece etkili. Evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız, aşağıdaki önerilerime bir göz atın ve önerilerimin her birini ayrıntılı olarak açıkladım.

Mutlaka inceleyin, belki İstanbul evleri için ambalaj hizmeti veren firmalarla rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Tıklayarak okuyabilir ve paketleme siparişlerini kolayca alabilirsiniz!

 • Evde ambalajı geri küpe
 • Evde alçı ambalaj
 • Evde kürdan paketleyin
 • Evde cep telefonu kılıfı paketleme dükkanı
 • Evler için priz montajı işleri sunan şirketler
 • Evde bar paketleme dükkanı
 • evde kutu katlama
 • Evde çorap paketleme dükkanı
 • İstanbul, evinde iş arayanlar için harika fırsatlar sunuyor

İstanbul evlerini saran firmalar, tekstil ve deri işlerinin yanı sıra evlere süs eşyaları ve organik bitki sarma işleri de yapıyor. Mega kentte konut istihdam eden çoğu şirket; Zeytinburnu, Esenyurt, Kadıköy, Güngören, Esenler, Ümraniye ve Bağcılar’a odaklanıyor.

Buralarda iş bulan ev hanımları, düzenli çalıştıkları süre boyunca ayda 5.000 ile 8.000 TL arasında kazanabiliyor. Peki evlere iş veren firmalara nasıl ulaşabilirim diyenler ne yapsınlar?

Ambalaj işi ile İstanbul ev kiralama yapan firmalar güvenilir midir?

Firmaların güvenilir olup olmadığını ancak referanslarına bakarak öğrenebilirsiniz. Daha önce çalışmış kişilerden mutlaka garanti belgesi almalı ve bu şekilde iş bulmalısınız. İş bitiminde paranızı isteyip siparişleri teslim edebilirsiniz.

İstanbul Evde Ek İşverenlerinden Başvuru Yöntemleri!

İstanbul’da ambalaj işi yapan firmalar için başvurabileceğiniz 3 farklı yol bulunmaktadır. Hemen söyleyeceğim:

1- İŞKUR Hakkında. Bu seçenek:

İstanbul’da ev paketleme işi yapan firmalar İŞKUR’a ilan verebilir. Bölgenizdeki bir İŞKUR şubesine gidin, bir kariyer danışmanıyla görüşün ve evde ekstra çalışmak istediğinizi belirtin, başvurunuzu oluşturun.

Ya da İŞKUR E-Şube web adresinden profil oluşturarak İstanbul Ev Ambalaj İş ilanlarını görüntüleyin. Size uygun işler için online başvuru yapın.

2- Tanıdık bir referans bağlantısıyla:

Bu işleri yapan tanıdığınız birini bulun ve ek iş aldığı şirkete gidip bizzat başvurun. Bu en etkili yöntemdir. Özellikle İstanbul gibi dolandırıcıların kol gezdiği bir şehirde, bir yönlendirme temsilcisiyle çalışmak en mantıklısı.

İstanbul’da ev kiralayan firmalar firmaya bizzat gelerek kişisel uygulamaları tercih etmektedir. Şu anda evden çalışan birini tanıyorsanız, bu şirketlere iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İstanbul’da ev paketleyen firmalar bu şekilde bulunabilir.

3- Güvenilir İş İlanı Siteleri:

Bugün, paketleme iş ilanları yayınlayan düzinelerce web sitesi var. Ancak güvenilir olmaları son derece önemli değil mi? Örneğin şu siteleri önerebilirim: Careerjet – isinolsun – sahiverbindungen gibi sitelerden başvuru yapabilirsiniz.

Bu sayfalardaki tüm iş ilanları günceldir.

Ayrıca Evde Ek İş İlanları ve EVDEN PARA KAZAN ve Ek İş İlanları Facebook gruplarına katılarak İstanbul’da ambalaj işi veren firmalar ile iletişim kurabilirsiniz.

Evde Ek iş verenlerden nasıl sipariş alırım?

İstanbul, paketleme işini evlere devreden firmalar açısından oldukça geniş bir evde ek iş yelpazesine sahiptir. Ek çalışma isteyenler aşağıdaki gibi birçok alanda ek çalışma talebinde bulunabilirler: Örneğin evde paketleme, evde tütün paketleme, evde davetiye katlama, evde takı yapma, evde gelinlik süsleme gibi.

Kısacası hangi alanda yetkinseniz o alanda görevlendirme talebinde bulunabilirsiniz. Çevrimiçi bir iş siparişi verebilir veya doğrudan atölyelerden iş talebinde bulunabilirsiniz. Aslında size bir tüyo vereyim: Eğer dümdüz giderseniz, işi alma olasılığınız daha yüksek.

İstanbul’daki paketleme firmalarının telefon numaraları

Istanbul Evlere Paketleme Isi Veren Firmalar Telefon Numaralari min.jpg

İstanbul’da evden ek iş bulabileceğiniz yüzlerce, belki binlerce şirket var. Gerçekten, bunu kanıtlayabilirim. Örneğin aşağıda sizinle paylaştığım 5 maddelik listeyi farklı iş sektörlerine göre deneyin. Pişman olmayacaksın! Bu yöntemi ayrıca ambalaj mağazaları sunan yerler için telefon numaraları, adresler ve iletişim bilgileri için de kullanabilirsiniz. Çalışıyor!

Web aramaları için kullandığınız arama motorunu açın. (Google, Yandex ve Yahoo gibi…)
Haritalar bölümüne İstanbul Tekstil Atölyesi yazarak gidin.
İşte İstanbul’da ev eşyası paketleyen firmaların tam listesi!
Sol tarafta bu firmaların adreslerini, isimlerini ve telefon numaralarını bulacaksınız.
Bu arada 0546-0532 gibi cep numaralarını değil, 0212-0216 ile başlayan iş yerindeki telefonları aramanızı tavsiye ederim. Aksi takdirde, işverenleri biraz rahatsız edebilirsiniz. Söyle bana…
Anlamadın mı? O zaman doğrudan BU bağlantıya tıklayın!
Yukarıda listelenen İstanbul şehir iş fikirlerinden bazılarını açıkladım. Gelin birlikte keşfedelim, hangisi size uygun?

Ev tipi paketleme işinin ortalama kazancı nedir?

Paketleme işi kazançları hızınıza ve işinize göre değişir. Bazı kişilerin ayda 5.000 TL ile 8.000 TL arasında kazandığı ve hatta sadece bu gelirle geçinip ev alabildikleri söyleniyor.

İstanbul Ev Paketleme iş ilanları
Şimdi size ilçeden ilçeye önemli sayılan bazı paketleme işlerinden bahsedeceğim. Aslında, sadece işten bahsetmeyeceğim, aynı zamanda size ne kadar para kazanacağınızı da söyleyeceğim. O zaman detaylara geçelim…

İstanbul’da sabun paketleme fabrikaları

Sabuncular, İstanbul evlerine ambalaj satan firmalar arasında yer alıyor. İstanbul’un her yerinde evde sabun ambalajı sunan firmalar var. Bu firmalar sabunlarının paketlenmesini ve düzgün bir şekilde paketlenmesini istemektedir. Bayanların yanlarında getirdikleri kokulu sabunlar ve renkli sabunlar uygun dekoratif malzeme ile evde süslenir. Desenli sabunlar uyumlu kutularda paketlenir.

En iyi maliyet tasarrufu sağlayan ambalaj seçenekleri arasında sabun işine çok şey verildiğini söyleyebilirim. Ev sabunu ambalajı hizmeti veren firmalar ile iletişime geçmek isterseniz yazımın devamında anlattığım uygulama yöntemlerini deneyebilirsiniz.

Ama acele etmeyin, İstanbul’daki diğer evde paketleme tesislerinden de bahsetmiştim!

Kazanç: Sabun dükkanında paket başına ortalama 1 çay kaşığı alıyorsunuz. Günde 400 sabun poşetlerseniz günlük geliriniz 400 TL, ayda toplam 20 gün çalışırsanız kazancınız 8.000 TL civarındadır.

İstanbul’da evde kına sarma – 5.000 TL kazanç!

İstanbul’da evleri paketleyen firmalar arasında düğün kınası ürünleri satan yerleri de değerlendirebilirsiniz. Özellikle Eminönü, Kapalıçarşı ve Fatih’teki bu dükkânlar, ev hanımlarının kına malzemelerini paketlemesine olanak sağlıyor. Bunun için birçok ev hanımı evde kına paketleme işini üstlenerek para kazanma imkanı bulmaktadır. İstanbul’da evinde kına paketlemek isteyenler;

 • merter
 • Mecidiyeköy
 • fatih
 • Beykoz
 • Kadıköy
 • Esenyurt
 • Bağcılar
 • Zeytinburnu
 • pendik

Mahallelerinde kına ürünleri satan mağazalara başvurarak bu işi alabilirler.

Evde kına sarmadan nasıl para kazanılır başlığında anlattığım bilgileri de keyifle okuyacaksınız.

Kazanç: Paket başına 1-2 TL arasında para alacaksınız. Bu işi günde 10-12 saat yaptığımı söylerseniz aylık geliriniz 5.000 TL’yi geçecektir.

Kartal – Davetiyeyi evde katla

İstanbul’da ev istihdamı yapan firmalar arasında organizasyon firmalarının da olduğunu anlatmak isterim. Bu firmalar özellikle Kartal ve Pendik bölgelerinde çoktur.

Şaşırabilirsiniz ama düğün, sünnet, kına gibi organizasyonlarla uğraşan çoğu firma; İşlerinin bir kısmını evden çalışmak isteyen insanlara devrediyorlar.

gibi küçük şirketler Örneğin, parti malzemeleri mağazaları genellikle davetiyelerin katlanması için dış kaynak kullanır. Evde davetiye katlama işi ile ev ekonominize katkıda bulunabilirsiniz ki bu oldukça kolaydır ve bu seviyedeki gelir yeterlidir.

Evde ne kadar çok davetiye katlarsanız o kadar çok para kazanırsınız. Davetiye katlamak isteyenler birazdan vereceğim facebook gruplarına katılarak ilgili firmaların iş ilanlarını görebilirler.

Kazanç: Katladığınız her davet için 1 TL kazanırsınız. Merak etmeyin bu iş çok kolay. Günde 8 saat çalışırsanız 300-400 davetiye katlamanız mümkün. Aylık gelirinizi 5.000 TL’ye çıkaracak bir iş teklifiydi bu! Daha fazla çalışabileceğimi de söylerseniz kazancınız 6.000 – 7.000 TL’ye ulaşabilir. İstanbul’da ev paketleyen firmalar genellikle bahsettiğim sektörlere aittir. Devam edelim…

İstanbul Merter – evde düğme dikme işleri

Paketleme işi için İstanbul evlerini kiralayan firmalar aslında evinize düğme dikim siparişi gönderiyor. Ancak bu işleri daha çok tekstil atölyelerinden alıyorsunuz. Düğme dikme işleri genellikle giysi ve perde düğmeleridir. Atölyede oldukça fazla zaman alan bu işler çoğunlukla evlere düzen verilerek kaldırılır.

Bu sayede günde 400 iş yapan kişiler ayda ortalama 5.000 – 6.000 TL kazanabilmektedir. Siz de evlere iş veren firmalara ulaşarak bu kazançlara ortak olabilirsiniz.

İstanbul’da ev için düğme dikme hizmeti veren firmalar nerede diye merak ediyorsanız hemen anlatayım. Bence bir an önce Merter ve bölgesini araştırın. Bu işi alabileceğiniz yüzlerce şirket ve atölye var.

İstanbul evlerine tekstil mağazası ek iş veren firmalar

İstanbul evleri için ambalaj tedariki yapan firmalar dışında bazı tekstil firmalarını da düşünebilirsiniz. Bunlar, paketleme işlerinden ziyade düzenleme, dikme, süsleme, katlama ve temizlemeyi içerebilir.

Şehrin bazı bölgelerinde atölye sahipleri sürekli olarak ek işleri evlere yaptırıyor. Daha iyi anlamak için Penye Sözleşmeli İşverenler başlıklı yazımı okumanızı tavsiye ederim. !

Makineden çıkan ürünlerin herhangi bir yerinde oluşan hatalı veya yanlış dikim sorunu evlere iş verilerek giderilir. Bunun için size her türlü malzeme sağlanacak ve evde sadece makas veya diğer malzemelerle yanlış dikilen yerleri düzelterek para kazanabilirsiniz.

İstanbul’daki evde ek iş veren diğer yerler

İstanbul’da yaşayan ve evde ek iş isteyenler için her zaman önerebileceğimiz ilk iş kolu evde ütüleme, iplik temizleme, katlama, kartonlama ve etiket kesme gibi ev paketleme işleri ve benzeri işlerdir.

Pandemi süreci nedeniyle İstanbul genelinde binlerce atölye ve fabrika, evden para kazanmak isteyen kişileri istihdam ederek kazan-kazan durumu yaşıyor.

İstanbul evleri için giydirme işi yapan firmalar sayesinde aile geçimine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları için yüzbinlerce kişi bu işler sayesinde düzenli bir ek gelir elde edebilmektedir. Peki bu konu hakkında sıkça sorulan soruları sizinle paylaşmamı ister misiniz?
Şimdi belirteceğim soruların cevaplarını verdiğim için, İstanbul’da evlere ambalaj tedarik eden firmalar hakkında kısaca diğer detaylara geçmek istiyorum!
soru ve cevap

İstanbul’da paketleme işini kim ya da hangi kurumlar yapıyor?

İstanbul’da ev paketleyen firmalar arasında en aktif olan küçük atölye sahipleridir. Apartmanların altında çalışan bu iş yerlerinin sahiplerine bizzat başvurarak evde paketleme işini alabilirsiniz.

İstanbul’da hangi ek işler yapılabilir?

–Tekstil ürünlerini evde paketlemek,
– Ütü,
–Etiketlerin çıkarılması ve temizlenmesi,
–Gömlekleri katlamak ve paketlemek,
– Maske dikmek,
– Kürdan ve plastik bardaklar için ambalaj

Gibi şeyler. Bunların yanında; Sabun, mum, kına ve süsleme işleri de var. Evde yapabileceğiniz çeşitli ek aktiviteler arasından kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

İstanbul’da evde ek iş başvurusu nereye yapılır?

Firmalar ile yüz yüze başvuru yapabilirsiniz. Evde kalan diğer açık pozisyonlar için sosyal medya üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Firmaların telefon numaralarını kullanarak da başvuru yapabilirsiniz.

İlgili İçerik: Koton Ev Ambalaj Mağazası

Istanbul Houses paketleme işi veren firmaların yorumları
Bu konu ile ilgili son bir detay paylaşmak istiyorum. Birçok kişi İstanbul evlerine ambalaj mağazaları veren firmaların yorumlarının ne olduğunu merak ediyor. Bazı çalışanlardan aşağıdaki yorumları sizin için topladım ve buraya ekledim. umarım işinize yarar:

M.Ilgaz : “Çevremde birkaç kişi bu işi yaptı. Merak edip İŞKUR üzerinden başvurdum. Bir cevap aldıktan kısa bir süre sonra ve daha önce yapacak çok fazla iş olmamasına rağmen, tam bir ay geçti. İlk işe girdiğimde 3.000 TL kazanıyordum ama şimdi 6.000 TL’ye kadar kazanabiliyorum. ”

H. Aydın: “Kızım evde nikah şekeri sarmaya başladı. Başlangıçta haftada iki gündü ama zamanla bu günler arttı ve şimdi tek işi bu gibi görünüyor. Ancak aldığı paranın tam karşılığı olduğunu söyleyebilirim. En az 7.000 TL alacak. Tabii vaktinin çoğunu ambalaj işinde geçirdiği için çok para kazanıyor. ”

İstanbul’da evlere paketleme hizmeti veren firmalar hakkında daha fazla sorunuz varsa aşağıya YORUM bırakabilirsiniz. İyi günler dilerim… 🙂

Mesaj Bırakabilirsiniz