Samsun evde iş imkanları 2024 (Paketleme ve ek işler)

Boş zamanlarını evinde geçirip, yerel ekonomiye katkıda bulunmak isteyenler burada mı?

samsunevdepaketleme

O zaman sana iyi haberlerim var! Artık evden çıkmadan veya ekstra bir çaba harcamadan ayda en az 5.000 hatta 6.000 TL kazanabilirsiniz. Nasıl olduğunu hiç merak ettin mi?

Karadeniz bölgesinin en hızlı gelişen şehri Samsun, evinde ek gelir ve para kazanmak isteyen herkesin yanında.Artık Samsun’da evinde ek iş imkanları sayesinde para kazanmak çok kolay. Samsun Ev Paketleme firmaları ve telefon numaraları, evde ek iş başvuru yöntemleri… Tüm bunları öğrenerek hemen başvurarak evden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Samsun Atakum, Bafra, Alaçam, 19 Mayıs Çarşamba, Canik, Asarcık ve diğer bölgelerde yaşayanlar! Evde ekstra iş yapmaya hazır mısınız?

Buradan Samsun’un ev hanımlarına, öğrencilerine ve evde oturmaktan sıkılanlara sesleniyorum. Haydi okumaya başlayalım!!

mersin evde paketleme isi
Samsun’da evde ek iş imkanları nelerdir?

Samsun ev hanımları, öğrenciler, yaşlılar ve ek gelir isteyenler…. Pek çok insan evde ne gibi ek işlerin yapılabileceğini merak ediyor! Ekonomik zorluklar, yaşam koşulları, hayatın pahalılaşması ve her şeye rağmen almak zorunda olduğumuz olmazsa olmazlarımız… Bütün bunlar ne yazık ki para gerektiren şeyler.

Evden çalışarak para kazanmak ve ek iş yapmak isteyenler için Samsun’da bulabileceğiniz bazı paketleme işlerini sıralamak isterim:

 • Evde kına sarma dükkanı
 • İnci Paketleme Dükkanı
 • mum paketleme dükkanı
 • sabun paketleme işi
 • çay paketleme işi
 • kürdan paketleme işi
 • maske paketleme işi
 • tırnak sarma dükkanı

Bu paketleme işleri hakkında daha fazla bilgi için makalelere tıklamanız yeterlidir. Tüm paketleme firmalarının mantığı temelde aynıdır. Bu nedenle, Samsun’da evinizde ek istihdam olanaklarından kolayca yararlanabilirsiniz.

Öncelikle bu ve benzeri firmaları tekstil firmaları, ambalaj ve plastik imalathaneleri, büyük hediyelik eşya dükkanları, kına ve çeyiz hizmeti veren iş evleri veya düğün, sünnet, nişan, kına ve sürpriz partiler düzenleyen organizasyon firmalarından temin edebilirsiniz. Bulabilirsin.

Örneğin Samsun Atakum’daki fabrikaları araştırın. Zaman kaybetmenize bile gerek yok. Sizin için biraz araştırma yaptım ve aşağıdaki görseli ekledim. Buradan ilginizi çeken fabrikalarla iletişime geçebilir ve evlere ambalaj tedarik edip etmediklerini öğrenebilirsiniz.

Samsun Tekkeköy Ambalaj Fabrikalarından bir ambalaj firması istiyorsunuz. Hemen bunu da araştırdım ve haritayı aşağıya ekledim.

Samsun tekkeköyde evde ek iş

hangipaketlemeisini.jpg
Bahsedebileceğim bir başka örnek de plastik fabrikaları. Bu fabrikalardan plastik bardak sargısı veya hasır sargı satın alabilirsiniz. Bu işler de oldukça iyi para ödüyor.

Samsun plastik fabrikaları ek iş

Bu şirketlerin çoğu sipariş başına ödeme yapmayı tercih ediyor ve sigortasız personel kiralamak için para kazanmak isteyen kişilere evden çalışma olanağı sağlıyor.

Samsun Evde işten ek gelir…

Samsun evde ek iş imkanları sunuyor ama bu işlerden ne kadar kazanacaksınız? Birazdan açıklayacağım…

Örnek: Bir tekstil şirketi ile ev çoraplarının ambalajlanması işi için bir sözleşme imzaladınız. Bu şirket sizden günde ortalama 300 çift çorap paketlemenizi istedi. Paket başına 1 TL vereceğini de belirtti. Haftalık kazancı 2.100 TL. Bunu bir ay boyunca yaptığınızı hayal edin. KAZANIYORSUNUZ: 8.400 TL olacaktır. Harika değil mi? Asgari ücretten bile fazla.

Firma yetkilileri ihtiyacınız olan tüm malzemeleri poşetleyip kapınıza kadar teslim edecek. Diyelim ki 20 günlük bir sipariş aldınız ve sizden toplam 4000 paketleme siparişi istediler. 20 günün sonunda firma yetkilileri gelip siparişleri alıyor ve emeğinizin karşılığı olarak size anlaşılan fiyatı ödüyor. GENEL SONUÇUNUZ: 4.000 TL. Bu para sadece 10 günlük kârı temsil ediyor, başka bir işe girdiğinizi hayal edin. İki kat kazanç elde edersiniz.

Kadar basit! Ek evde çalışma fırsatları arasında, işlerin yüzde 90’ı bu rotadan geçiyor. İş yaptığınız firma veya işveren ile anlaşabilir ve her iki taraf da memnunsa firmanızın sürekliliği olacaktır.

Ayrıca büyük markalar da müteahhitler aracılığıyla evlere iş veriyor: Okumak ister misin? LC Waikiki Homes İşletmesi ve Koton Home Ambalaj İşletmesi

Samsun’da evlere ek iş veren firmalar ve telefon numarası 2024

Samsun ev hanımlarına istihdam sağlayan firmaların listesini internette bulmak genellikle biraz zordur. Ancak sizi yönlendireceğim yerlere giderek ve gruplara üye olarak işverenlerle iletişime geçebilirsiniz.

Öncelikle yukarıda yazdığım gibi bölgenizdeki fabrika, şirket, atölye, atölye gibi yerlere gidip ne yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz.
Ayrıca size en yakın İŞKUR binasına giderek kariyer danışmanları ile görüşebilir ve kaydınızı oluşturabilirsiniz. Bu müşteriler bilgilerinizi aldıktan sonra paketleme elemanı arayan firmalar için sizi referans olarak göstereceklerdir. Hatta İŞKUR Evde Paketleme İş Başvuru Formu ile evde ek iş başvurusu bile yapabilirsiniz.
Dilerseniz BURAYA tıklayarak İŞKUR resmi sitesine de ulaşabilirsiniz. Burada paketleme uzmanları arayan birçok açık pozisyona rastlayabilirsiniz.
Son olarak Samsun’da evden ek iş ilanları ve evden para kazanma ile Facebook gruplarına üye olarak günlük olarak düzenli olarak paylaşılan ambalaj ve dekorasyon malzemeleri arayan kişilerden nihayet iş alabilirsiniz.
Samsun Homes işveren iletişim bilgileri

Samsun’da uzaktan çalışma imkanı sunan firmaların telefon numaraları aşağıdaki gibidir.

 • Yaşadığınız şehri Google’a veya hangi arama motorunu kullanırsanız kullanın yazın.
 • Ardından harita bölümüne gidin.
 • Burada ilgili fabrika, firma ve atölye isimlerini harita bölümündeki arama alanına giriniz.
 • Yakınınızdaki size iş verebilecek yerlerin konumlarını harita üzerinde göreceksiniz.
 • Her birinin üzerine tıklarsanız web adreslerine gidebilir, sayfalarında iletişim bilgilerine ve adreslerine ulaşabilirsiniz (bazı örnekleri yazının başına yerleştirdim).

NOT: Telefon numaralarını ararken 0505-0535 gibi cep telefonları yerine 0362 Samsun telefon hatlarını aramanızı tavsiye ederim. Her iş ilanına güvenmeyin, özellikle de internette araştırma yaparken. Çünkü Samsun’da ek iş veren firmaların güvenilir olup olmadığını merak ediyor olmalısınız. Özel bilgilerinizi iyice araştırmadan paylaşmayınız.

Ve unutma!!!! Hiçbir şirket sizden kapora veya kargo ücreti istemez!

Samsun ve ilçelerinde evde yapılabilecek çalışma örnekleri…

Özellikle Samsun merkez bölgesinde; Bafra, Canik, Çarşamba, Alaçam, Havza, Yakakent, 19 Mayıs, Atakum gibi ilçelerde ek iş imkanı sağlayarak para kazanmalarına yardımcı olur.

Son yıllarda tekstil, ambalaj, plastik ve parça üreten fabrikalar işlerinin çoğunu evlerine kaydırmaya başladı. Şirketler personel ve işletme maliyetlerinden kurtulmak istese de en çok ev hanımları, öğrenciler ve evden çalışmak isteyen emekliler fayda sağlıyor.

2024 yılında Samsun ve ilçelerinde yaşamak ve evden para kazanmak oldukça kolay.

Samsun Evde tütün dükkanı

Samsun’da evde ek iş dediğimizde ondan önce gelen işlerden biri de evde tütün sarma işidir. Samsun’da çok sayıda tütün evinin olduğunu şehrin yerlileri bilir. Siz de bu mağazalara girip evde tütün sarma işi bulabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

Yapacağınız şey çok basit. Bir tütün dükkanına gidin ve operatörle konuşun. Diyelim ki evde tütün sararak para kazanmak istiyorsunuz. Onlara uygunsa, o sırada tütün sarabilir misin diye bakmaya çalışacaklar. İşi yapabileceğinizi gösterebilirseniz, müşterinin isteği üzerine size bir torba tütün verilecek ve paketleyip evinize teslim etmeniz istenecektir. Şirketler size tütün sarma işiyle ilgili tüm malzemeleri sağlayacaktır.

Samsun Çarşamba Ev Paketleme İşletmesi

Samsun’un üçüncü büyük merkez ilçesi Çarşamba’da çok sayıda ev hanımı, evlerine ek istihdam sağlayacak firmalar arıyor. Çarşamba’da yaşayanlar Samsun merkeze gidip ilgili firma ve atölyelerle anlaşarak evinde ek iş bulabiliyor. Bu noktada ortada oturmamak çok da önemli değil.

Bafra davetiyesini evde katlayın

Yararlanabileceğiniz bir diğer ek iş fırsatı da Bafra’da yaşayanlara sunabileceğimiz davetiye katlama işidir.

Bafra’da katlamalı ev davetiyesi işi yapan birçok firma ve organizasyon firması bulunmaktadır. Düğün, kına ve nişana önem veren Bafralılar için davet olmazsa olmazlardandır. Oturduğunuz yerden para kazanmak istiyorsanız çevrenizdeki organizasyon firmalarına giderek davetiye katlama işi isteyebilirsiniz.

DİKKAT! Evde ek iş için ipuçları!

Samsun ev hanımlarına ve isteyen herkese iş imkanı sunuyor ama ya o işi yapamıyorsanız? Ya kendi evinizin rahatlığında para kazanma hayalleriniz suya düşerse? Endişelenmeyin, evde fazladan iş yapmanızı sağlayacak bazı püf noktaları var. Eve teslim şirketleri sizden tam olarak ne istiyor? Bunları sizler için en kısa yoldan parça parça sıralamak istiyorum.

Aldığınız işi teslim tarihine göre tamamlamanız gerekmektedir.

Çok para kazanmak için daha çok iş alırsan ve bunu özensizce yaparsan, çalıştığın şirket bir dahaki sefere sana iş vermez.

Hangi ürünle çalışırsanız çalışın ürünlerin temizliğine ve hijyenine özen göstermelisiniz.

Sana verdikleri işin 200 ürünü olsa da farketmez; İşverenler her şeye göz kulak olurlar. Eksik bir ürün teslim ederseniz, başınız derde girer.

Evde paketleme, dekorasyon ve paketleme işlerinde günde 4-6 saat veya günde 8-10 saat çalışabilirsiniz. Ancak firma ile ilk görüştüğünüzde günde kaç saat çalışabileceğinizi belirtmelisiniz.

Ayrıca sunduğumuz ek iş seçeneklerini kendi başınıza da gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bu işlerden yüksek gelir elde etmek istiyorsanız bunu aileniz veya akrabalarınızla küçük bir ekip kurarak yapmalısınız.

Dilerseniz YORUM kısmına ad-soyad ve iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Bazen işverenler yorumları okuyarak size geri dönebilir…

Mesaj Sayısı(5)

 1. Elif Karataş
 2. Hamdiye Eker
  • Selma

Mesaj Bırakabilirsiniz