Acil para lazım! Banka hariç nereden para bulabilirim?

Paraya çok ihtiyacım var diyenler burada sıkıştı! Size aynı gün acil nakit bulmayı anlatacağım. Bunu şu şekilde yapacağız; 1 saatte acil durum parası nasıl bulunur tek tek keşfedelim!

Borca girenler, kredi yok kredi yok diyenler! Endişelenmene gerek yok. Paraya ihtiyacınız varsa acil nakit temin edebileceğiniz bankalar dışında birçok seçenek var. Belki listeleyeceklerimi duymuşsunuzdur, belki de okumuşsunuzdur, vay canına! Bunu nasıl düşünmedim! sızlanacaksın…

Aşağıda sıraladığım alternatif para bulma yöntemlerini kullanarak dakikalar içinde para bulabilirsiniz. Bu arada notu kötü olana kredi veren çok firma var tabi ama ortalıkta dolaşıp “Nakit verilir, ben borç veririm!” diyene inanmamak lazım.

Piyasada bu kadar çok dolandırıcı olmasına rağmen 1 saat içerisinde kredi bulmak için gözünüzü her zaman açık tutmalı ve en güvenilir seçenekleri tercih etmelisiniz. Acil durum parasını bulmanın birçok farklı yolu vardır, ancak size en uygun olanı seçin.

Dikkatlice okuyup bu önerilerden hangisinin size daha uygun olduğuna karar vermelisiniz! İşte Acil Borç Para Bulma Yolları Ve Kesin Çözümler…

acilparabulmayollari

Bankalardan 1 Saat İçinde Acil Kredi Çekmek

Acil fon bulma yöntemi olarak kredilere öncelik vermek isteyebilirsiniz. Acil durum kredisi veren birçok şirket var evet ama önce nakit ihtiyacınızı en güvenilir şekilde karşılayabilmeniz için size bazı bilgiler vermek istiyorum. Bankalardan ihtiyaç kredisi nasıl alınır?

Bir saat içinde acil para bulmak için bankalarla iletişime geçerek nakit yardımı talep edebilirsiniz. İhtiyacınız olan parayı hemen alabilirsiniz. Çoğu banka, gelir kanıtı gerektirmeden size istediğiniz parayı sağlayabilir.

Evet doğru okudunuz, acil para alabileceğiniz ve gelir belgesi göstermenize gerek olmayan 5 banka var. Gelir belgeniz olmadan 50.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi alırsanız ödemeniz bu şekilde olacaktır. Tabloya göz atın!

Gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar

Acil para bulmanın en bilinen yolu bankalardan 1 saat içinde acil kredi çekmektir. Pek çok kişi aynı gün banka şubesine giderek acil kredi başvurusunda bulunuyor; Ancak çeşitli nedenlerle kredi başvuruları kabul edilmemektedir.

Ama şimdi bankalarda vereceğim tekniği kullanırsanız aynı saat içinde 60 ay vade ile ortalama en az 20.000 TL’yi hesabınızda görebilirsiniz.

Yapmanız gereken ilk şey hemen şimdi kendinize mobil internet bankacılığı edinmek. Zaten birçok kişide mobil bankacılık olduğu için bir sorun olacağını düşünmüyorum. Acil nakdi kredi başvurusunda bulunduğunuz bankayı çok dikkatli seçmeniz gerektiğini de belirtmeliyim.

Tavsiyem kesinlikle QNB Finansbank bünyesinde faaliyet gösteren Enpara İnternet Şubesi. Biraz acil para bulmak için yola çıkalım!

Acil para arama yöntemleri hakkında hazırladığımız video size gerekli bilgileri verecektir!

1 Saatte Para Bulun – Enpara Hızlı Kredi!

 • Enpara Acil Kredi
 • Enpara uygulaması, acil borç için yollar bularak acil nakit ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olabilir. Kredi başvurunuz kabul edildikten sonra 10 dakika içerisinde paranız hesabınıza geçecektir. Bu parayı şubeye gitmeden doğrudan ve her yerde kullanabilirsiniz. 1 saat içinde para bulmaya gönül rahatlığıyla karar verebilirsiniz.
 • Kredinizin sigorta işlemleri, aylık ödeme planları ve diğer her şey e-posta ve e-imza ile yapılır. Bu, başvuruyu tamamlamanın, gerekli izinleri vermenin ve parayı hesaba yatırmanın toplam 10 dakika sürdüğü anlamına gelir.
 • Enpara, kişinin kredi notu düşük olsa bile diğer bankalara göre daha kolay borç verir. Ayrıca kredi limitinin tam olması ve kredi limitlerinin aşılması Enpara için sorun değil. Bu arada kredi kartı puan siteleri ile ilgili güncel bilgiler için yazımı mutlaka okuyun!
 • Kara listeden çıkmanızın ardından Enpara size 60.000 TL’ye kadar nakit para sağlayacaktır.

Acil para yollarını bulun – senetle kredi başvurusunda bulunun!

 • Borç senedi ile borç para veren kişi ve yerler denilince akla ilk olarak tefeciler gelir. 1 saat içinde anında para bulma yolları için size anında tefecileri önermiyorum elbette. Her neyse, bu yasa dışı yöntemle başını belaya sokmak isteyeceğini sanmıyorum. Bu yüzden nakit borç alma ve tefecilerden senetle borç para alma fikrini unutun.
 • Bunun yerine başta Ziraat Bankası olmak üzere bazı bankalar senetle kredi vermektedir. Acil paraya ihtiyacım var diyenlerdenseniz ilk önce bankaların yeni ihtiyaç kredisi ile ilgili çalışmalarını takip edin derim.
 • Tüccarlara verilen senet kredileri artık genellikle banka kredi hesabı olarak açılıyor. Bir işletme değilseniz, güvenilir bir tamirciden bunun için başvurabilir ve parayı dost tamircinize havale edebilirsiniz.

Acil durum parasını bankaların dışında en kısa yoldan bulun

Bankalara ek olarak, acil durum parasını kısa bir mesafede bulacaksınız. Aynı gün güvenli para bulmanızı sağlayacak acil borç yardımı için başvurabileceğiniz birkaç yol vardır. İşte 1 saatte para bulmanın yolları:

 •  Cep telefonu kredisi için başvurun
 •  Bozuk parayla bir cep telefonu satın alın ve değiştirin
 •  Kredi kartı ile telefon alım satımı
 •  Çek bozdurma
 •  Kredi kartı ile altın al ve sat
 •  Kredi kartı ile döviz satın alın ve nakite çevirin
 • Kaporasız ticari araç alımı
 • Vakıflar ve hayır kurumları
 • Danışmanlık şirketleri (faktoring, kredi alanlar)

Kredisi düşük olanlar, sicili bozuk olanlar, borcu olanlar. Aşağıdaki önerilerim ile 1 saatte kredi bulmak artık çok kolay! Bu teknikler size sıradan gelebilir. Ancak tam olarak nasıl kullanılacağını bilmediğinizden emin olun.

Şimdi sıraladığım yöntemleri ve aşağıda vereceğim teknikleri kullanırsanız, aynı gün acil durum parasını mutlaka bulabilirsiniz!

Acil para yollarını bulun

Ankara, İstanbul, İzmir merkezli cep telefonu kredi veren firmalarla iletişime geçerek acil nakit avans başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için telefon almak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.

Bu süreç şu şekilde çalışır:

 • Aynı gün veya ertesi gün şirket yetkilisi sizi evinizde veya iş yerinizde ziyaret edecektir.
 • Satın almak istediğiniz telefonu siz seçiyorsunuz. Bu telefonun fiyatı 3.000 TL ya da 13.000 TL olabiliyor.
 • Telefonu çevirip 36 aya kadar vadeli bir senet imzalıyorsunuz.
 • Borç kağıtlarını imzaladıktan sonra, telefon yerine parayı almak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.
 • Firma yetkilisi size telefonu vermiyor; ama telefona para vermek yerine telefona para veriyor ve 36 aya bölüyor.
 • Yani telefon kredisi sayesinde ortalama 10.000 TL’yi 36 aya vadeye yayabilir ve acil nakit ihtiyacınızı görebilirsiniz.

Her şey elle ve kişiye özel yapıldığından oldukça güvenilir bir yöntem olduğunu da söyleyebilirim.

Senetle telefon alıp takas ederek nakit bulma

1 saat içinde acil para bulması için diğer tavsiyem telefonla olacaktır. Bununla birlikte borç bulma yolları arasında en çok tercih edilenler arasında senetle telefon alıp bozdurarak nakit bulmaktır.

Artık neredeyse tüm telefon mağazaları senetli telefon satıyor. Bir mağazaya gidiyorsunuz, çok pahalı bir telefon seçiyorsunuz ve senetle telefon almak istiyorsunuz; Ama bu telefonu aldıktan sonra kutusunu açmadan paranızı geri istediğinizi söylüyorsunuz. (Muhtemelen aynı fikirde olacaksınız)

Örnek: Firma size telefonu 24 ay senetle 10.000 TL’ye satıyor; ama hemen aynı telefonu 9.000 TL’ye geri alır. 1000 TL komisyon karşılığında 24 ay vade ile aynı saatte 9000 TL sahibi olabilirsiniz. Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde 1 saat içinde para bulmak için bu yöntemi acil durum rotaları listesinde bir seçenek olarak kullanabilirsiniz.

Özellikle; İstanbul’daki Beko Bayraktar bayisi, Balıkesir, İzmir, Bursa, Ankara, Adana, Samsun, Konya, Gaziantep, Çorum, Denizli, Mersin, Hatay, Giresun, Ordu, Van, Kocaeli gibi şehirlerde Evkur ve Şanal gibi mağazalar üretiyor.

→Peki, İstanbul’da senetle borç veren yerler başlıklı yazımı okudunuz mu? Ayrıca Simport, Arçelik Bayileri, Vatan Bilgisayar, MutluEvim Senetle IPhone, Çetintaşlar Senet Alım Sitesi, Evimegeldi Senet Alım Sitesi ve Beko Bayraktar Şubesi senet ile mal satan firmalar arasında!

Kredi kartı ile aynı gün telefon alıp satabilirsiniz.

 • Kısa sürede para bulma yolları listeme bir yenisini daha ekliyorum! Elinizde kredi kartınız varsa herhangi bir telefon mağazasına giderek hemen kredi kartı ile telefon satın alabilirsiniz.
 • Bu telefonu asla açmayın ve hemen başka bir telefoncuya götürerek kutusundan satın alın. Ayrıca bu süre zarfında (1 saatte acil para nasıl bulunur) bir çok telefoncudan fiyat teklifi isteyin.
 • İşlemleri anında tamamlayabilir, acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bu arada kredi kartını en az zararla nakite nasıl çevirebilirim yazımı da okumanızı tavsiye ederim! Bilmediğiniz acil para bulma yöntemleriyle karşılaşmanız mümkün… Acil para bulma yöntemleri bunlarla sınırlı değil! Okumaya devam et…

Çek bozdurarak para bulun!

 • Acil para bulmanın en hızlı yollarından biri! Bir zanaatkar çevreniz varsa, henüz ulaşmamış bir çek bulabilirsiniz. Bu fatura olabilir. Çek henüz bozdurulmadıysa bir faktoring şirketine veya bankaya giderek erken bozdurtabilirsiniz.
 • Çekin üzerindeki tutar 20.000 TL ise ve vadesi 6 ay sonra ise faktoring şirketi 2-4.000 TL arası bir ücret karşılığında çeki değiştirebilir. Değişen döviz kurlarına göre 16.000 TL’den 18.000 TL’ye kadar nakit para çekebilirsiniz.
 • 20.000 TL’yi ise bayinizle yaptığınız anlaşmaya göre 6 ay ve üzeri taksitli veya nakit olarak ödeyebilirsiniz. Bu yöntemi kullanmak, zanaatkarlarınızla iyi ilişkiler ve karşılıklı güven gerektirir. Çeki ödemezseniz esnafınızın zor durumda kalacağını unutmayınız.

Kuyumcularda kredi kartıyla altın alıp sat!

 • Acil nakit bulmanın yolları için bu başlığa baktığınızdan emin olun. Çoğu kuyumcu şu anda kredi kartıyla 4 ila 6 ay taksitle altın satıyor. Cumhuriyet Altını bileziği kredi kartı ile herhangi bir ek komisyon ödemeden satın alabilirsiniz. Bundan sonra ne yapacaksınız? Çok kolay!
 • Anlaşmaya bağlı olarak bu altını aynı kuyumcuda bozdurabilir ya da başka bir kuyumcuya giderek hemen nakde çevirebilirsiniz. Altın fiyatları aynı olmayacağı için alım satımda kaybedebilirsiniz; Ama en azından acil nakit ihtiyacınızı en güvenli ve hızlı şekilde karşılamış olursunuz. Parayı nasıl bulacağınızı düşünmenize gerek yok…

Kredi kartı ile döviz alın, nakite çevirin!

 • Bu yöntem acil durumlarda para bulmak için de faydalı olabilir. Mevcut durumda döviz bürolarında kredi kartı veya banka kartı ile döviz işlemi yapılmamaktadır. Ancak iyi haber şu ki, tüm forex işlemlerinizi kuyumcularda da yapabilirsiniz. Ancak kuyumcular, galeriler ve bazı tüccarlar komisyon karşılığında kredi kartlarına döviz satarlar.
 • Buradan döviz alıp, aldığınız dolar veya euroları aynı gün bozdurarak 1 saat içerisinde nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
 • Döviz bürolarının yanı sıra, kredi kartı karşılığı döviz satışının en çok yapıldığı yerlerden biri de kuyumculardır. Özellikle tanıdığınız bir kuyumcuya veya tanıdığınız birine kefil göstererek bu işlemleri yapabilir ve 1 gün içerisinde parayı bulabilirsiniz.

Peşinatsız ticari araç alımı!

Acil para bulma yolları arasında sizlere depozitosuz ticari araç alma teklifimi sunmak istiyorum. para nasıl bulunur diye soruluyor… 😉 Sanırım bir çoğunuz bu yöntemi hiç duymadınız…

Türkiye’de bazı otomobil bayileri ve otomobil firmaları senetli araç satışı yapmaktadır. Ancak buraları önceden çok iyi araştırmalı ve varsa bir tanıdık vasıtasıyla araştırmalısınız. Peşinatsız ticari araç satın almak için buralara giderek alacağınız aracı belirlemelisiniz. Daha sonra satın almak istediğiniz aracı belirlediğinizde senet düzenlenecek ve vadeniz belirlenecektir.

Acil nakit ihtiyacı olanlar için bu seçenek son derece güzel. Çünkü bu firmaların çoğu araç alırken peşinat istememektedir. Peki bu yöntemi kullanabileceğim otomotiv firmalarını nasıl bulabilirim diye düşünüyorsanız Faturalı Araba Satan Yerler ve Galeriler başlıklı yazımı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Son olarak satın aldığınız bu aracı hemen satarak finansman ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Kısa sürede büyük meblağlarda paraya ihtiyacı olanlar için senetle ve kaporasız araç satın almak yöntemlerden biridir.

Vakıflar ve Hayır Kurumları

Acil nakite mi ihtiyacınız var? Hayır kurumlarına başvurmayı hiç düşündünüz mü? Türkiye’de bazı ünlü iş adamlarının internet sitelerinde mali yardımlarla ilgili bölümler var. Acil Para Bulma Yolları için herkes vakıfları tercih edebilir. Sizler için hazırladığım kredili bağış yazımı okuyabilirsiniz.

Bu da iyi bir seçenek ancak buradan yardım alabilmeniz için bu acil paraya ciddi anlamda ihtiyacınız olduğunu karşı tarafa kanıtlamanız gerektiğini bilmelisiniz. (ör. eğitim, sağlık, haciz)

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SDYV) hemen hemen her şehirde bulunuyor. Bölgenizdeki vakıflar ve kar amacı gütmeyen kuruluşlarla iletişime geçebilirsiniz.

İkamet ettiğiniz bölgedeki ilgili kaymakamlığa bağlı vakıflara başvuruda bulunarak aşağıda sıralanan yardımlar için nakit başvuruda bulunabilirsiniz:

 • 65 yaşında
 • Engelli Yardımı
 • Gıda yardımı
 • ev tamir eşyası yardım
 • Dul kadınlar için EVEK maaşı
 • doğum yardımı
 • Silikoz hastaları için yardım
 • Evde Bakım Maaşı

Borç para Veren hayırseverler

Kredi alamıyorum, paraya ihtiyacım var diyorsanız, borç para veren hayırseverler aracılığıyla para bulabilirsiniz. Para bulmanın en güvenilir yollarından biridir. Ama paraya çok ihtiyacım olduğu için herkese güvenirsen, bu pek iyi olmayacak. Sahibinden borç para aldığınız için, büyük olasılıkla bir senet imzalayacaksınız. Bu nedenle güvenilir kişileri tercih etmelisiniz.

 • Borç veren hayırseverlere nasıl ulaşacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Bunun için önereceğim. Yukarıda vakıf ve kuruluşlardan bahsettim. Şehrinizdeki hayır kurumlarından yararlanabilirsiniz. Vakfı destekleyen varlıklı hayırseverler olabilir.
 • Bu kişileri bizzat tanıyabilir ve onlarla iletişime geçebilirsiniz. Burada insanları aramak size kalmış. Acil para bulma yolları için diğer önerim ise danışmanlık firmaları…

Acil Borç Para Veriyorum Diyen Danışmanlık Firmaları

Senetle borç para veren danışmanlık firmaları
Banka dışında nereden para bulabilirim diyenler için… Gerçekten nakit parayla geçinemiyorsanız BDDK’ya bağlı faktoring şirketleriyle görüşebilirsiniz. İnternette kapsamlı ve kapsamlı bir araştırma yaptıktan sonra finansal kiralama anonim şirketleri hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür.

Muhtemelen görmüşsünüzdür: “Banka size kredi vermiyorsa, bize gelin!” “… Evet, bankalar genellikle kredi notu kötü olan kişilere borç vermezler. Ancak bazı borç verenler ve faktoring şirketleri veya danışmanlık firmaları bu konuda size yardımcı olabilir.

Kredi kara listeye almış olan danışmanlık firmaları hakkında sizlere söylemek istediğim bir kaç şey var. İlgili firmalara 100-200 TL cüzi bir ücret ödeyerek bankalara gidip kendi adınıza borçlanabilirsiniz. Başvurduğunuz kredi onaylanırsa, danışmanlık firmalarına memnuniyetinizin maliyeti kadar komisyon ödersiniz. Bu arada, şirket parayı hesabınıza aktaracaktır.

Gerçekten de basit ve kesin bir çözüm; ama dışarıda binlerce böyle dolandırıcı var! Bu yüzden gözlerinizi ve kulaklarınızı açık tutmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Son olarak 1 saatte acil para bulma yolları listemdeki birkaç danışmanlık firmasının ismini sizlerle paylaşmak istiyorum!

 • İnteraktif Kredi
 • Analiz Kredi Danışmanlık
 • Misyon Kredi
 • Uzmanlar Kredi Danışmanlık

Öğrenci Acil Para Bulma Yolları!

Bir öğrenci için acil paraya ihtiyacım var diyorsanız yukarıdaki yöntemlerin hemen hemen hepsini kullanabilirsiniz. Çoğu zaten borç para alıyor, bu yüzden kaç yaşında olduğunuz veya ne iş yaptığınız önemli değil. Öğrenci parasını bulmanın yollarını maddeler halinde sıralayacak olursam:

Özellikle para çekme yöntemleri öğrenciler için kurtarıcı olabiliyor. (yukarıda bahsetmiştim)
Bunun dışında öğrencilere kredi veren bankalar da bulunmaktadır. Öğrenim kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası öğrenim kredisi için kullanabileceğiniz bankalar arasındadır.
Yakın çevrenizde kredi kartınızdan avans çekebilecek kişiler olabilir. Öğrenci kredilerinin bile nakit avans özelliği vardır. Örneğin Ziraat öğrenci banka kartı olan bir arkadaşınıza nakit avans kullanıp kullanamayacağını sorabilirsiniz. Elbette arkadaşınızın bu konuda size güvenmesi gerekiyor.
Bakalım Acil Para Bulma Yolları’nın telefon numaraları nelermiş!

Borç Para Veren Yerler Telefon Numaraları

İnternetten acil kiraya veriyorum diyerek 0543-0532-0555 gibi cep numaraları ile başlayan kişilere güvenmeyin, hemen arayın. Sizinle paylaştığım bilgilerin çoğu zaten bölgenizdeki esnaf ve atölyelerde mevcuttur.

Acil para ihtiyacınızı şirket de olsa çoğunlukla yakın çevrenizden veya bankalar aracılığıyla giderin. Sosyal medyada gördüğünüz her kredi için verilen iletişim bilgilerine güvenmeyin.

Ancak size verdiğim bazı özel şirket isimlerini araştırarak gerçek telefon numaralarının ne olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca acil fon arama yolları için vakıflardan bazı kişilerin telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

YORUMLARI İNCELE

Aklınıza gelebilecek tüm önerileri bir araya getirdim ve 1 saatte acil borç nasıl bulunur üzerine çalıştım. Size en uygun olanları seçerek nakit avına hemen başlayabilirsiniz. YORUM bırakarak bana soru sorabilirsiniz. Acil nakit bulma konusunda gerekli cevapları vermeye çalışacağım.

Ayrıca, aşağıdaki yorumları kontrol etmeyi unutmayın! Borç para veriyorum belki 2024 için buraya iletişim adresi bırakanlar vardır. Acil bir durumda para bulmak için aşağıdaki kişilere ulaşabilirsiniz. Ancak dolandırıcılara dikkat edin. Ön ödeme ve detaylı kimlik bilgisi isteyenlere karşı dikkatli olun.

Bu yazımızda sizlere yol göstermeye çalıştık. Şahsen borç para vermiyoruz… Umarım yardımcı olabilmişimdir, iyi günler.

Mesaj Bırakabilirsiniz