Evde Davetiye Katlama İşi Veren Güvenilir Firmalar 2024

Hem kendini iyi hissetmek hem de evinin rahatlığında çalışarak para kazanmak isteyenlere bir önerim var! Davetiyeleri evde katlamaya ne dersiniz? Ve şimdi tam mevsimi… Düğün, kına, nişan, doğum günü, baby shower, davet organizasyonları için hazırlanan davetiyeleri katlayıp süsleyerek evden para kazanmak isteyenler buraya!

Yaz aylarının hareketli geçen bu düğünleri için hazırlanan davetiyeleri katlayarak en az 4.000 TL kazanın. evet fiyat o kadar iyi Dilerseniz kazancınızı daha da artırabilirsiniz. O nasıl çalışır? Birazdan bundan bahsedeceğim.

Bu işi nerede ve nasıl bulurum diye kafa yormayın. Konuyla ilgili tüm sorularınızın cevaplarını bu yazıda bulacaksınız. Dikkatlice sonuna kadar okuyarak evlere davetiye veren firmalar için gerekli bilgilere sahip olabilirsiniz.

Özellikle ikamet ettiği yere ek gelir elde etmek isteyen ev hanımları; Okulu tatil olan öğrenciler, çalışıp vakti olan insanlar, ek iş arayanlar ve emekliler…. Evdeki davetiye dükkanları ile cüzdanınızı doldurmak istemez misiniz? Ayrıca bu iş gerçekten çok kolay ve eğlenceli. Çalıştığınız malzemeler güzel olduğunda… diğer ev ödevi seçenekleri gibi bir şeyler monte etmeniz veya ütülemeniz gerekmez.

biliyor musun Yaşadığınız şehrin hiçbir önemi yok. Yani düğünler, kulüpler, davetler Türkiye’nin her yerinde olmuyor değil mi? Bu iş İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana gibi büyük şehirlerde yaşamanızı gerektirmez. O zaman evde davetiye katlayarak para kazanmak isteyenler için hazırladığım bu içeriğe bir göz atalım!

Evde davetiye katlayarak ek gelir elde edin!

davetiyekatla

Evlerde davetiye katlamak hemen hemen her yaştan insanın yapabileceği bir iştir. Ayrıca, çok kolay. Artık sizde bu işe başlayabilir ve evden eve nakliyat ile iş imkanı sunan firmalar ile eşleşerek para kazanabilirsiniz.

Aslında, sanırım çoğunuz, yıllardır etrafta olmasına rağmen size davetiye katlama görevi verildiğinin farkında bile değildiniz. Yıldan yıla kötüleşen ekonomik durumun hepimizi fazladan iş bulmaya ve yapmaya teşvik etmesi oldukça normal. Bunun için buradayım. Şimdi size evde davetiye katlama sürecinden ve nasıl çalıştığından bahsedeceğim.

Önce ilgili firmaları bulup görüşme ayarlıyorsunuz. (Aşağıda açıkladım)

ekissssssssssssss

 • Bu firmalar eğer kabul ederlerse size çantalar içinde matbu davetiyeler gönderecekler.
 • Özellikle 1000 kişilik davetiye katlama işiniz varsa şanslısınız. (geliriniz daha yüksek olacaktır)
 • Size tahmini bir süre verirler, örn. B. 1 hafta ila 10 gün.
 • Bu arada davetiyeleri katlayın (gerekirse süsleyin) ve teker teker zarflara koyun.
 • Bunu yaparken ürünlerin tam sayı olmasına ve kırışık, buruşuk olmamasına dikkat ediniz.
 • Gün sonunda firma yetkilileri evinize gelir, çantaları teslim alır ve ücretinizi öderler.

Bu kadar basit bir işten bahsediyorum. Bir şey söylememi ister misin? Eşi ve çocuğuyla birlikte evinde davetiye katlayarak geçimini sağlayan pek çok aile var.
Ev Davetiyesi Katlama İşi: Ev Küpe Geri Paketleme İşi ile ilgili içerikler

Davetiyeyi katlayın ve evde dekore edin Aylık gelir elde edin (mevcut 2024)

Evden yapılabilecek işler kazanç açısından aşağı yukarı benzer. Diğer yazılarımı okuduysanız muhtemelen tahmin etmişsinizdir. Evde davetiye katlama işi tamamen gelir açısından aldığınız iş yüküne bağlıdır.

Yani günde 100 davetiyeyi çarparsanız bir sayı daha kazanırsınız; 1000 davetiye katlayarak bir sayı daha… Bu işten ne kadar para kazanabilirim diye sormayın, bu işten ne kadar para kazanabilirim diye sorun derim.

Ayrıca davetiye katlama işinin geliri de yapılan işin türüne göre değişmektedir. Basitçe katlanan davetiyeler varken; Ayrıca firmalar size hem katlanması zor olan hem de ip gibi malzemelerle süslenmiş davetiyeler verebilmektedir.

Ancak şuna bir açıklık getirmem gerekirse; En basit davetiye katlama ücreti 30 ile 40 sent arasındaki rakamlardan başlıyor. Ama bu ne!! Çok heyecanlanmayın, her gün yapacak binlerce davetiye katlama işiniz var. Örneğin günde 10 saat çalışarak 3000’e yakın davet işini tamamlamak mümkün.

Bu arada yukarıda verdiğim örnek en düşük fiyatı içeriyor. Evde çalıştığınızı ve bir düğün davetiyesi süslediğinizi hayal edin. Bu sayede 1.000 adet davetiyeden elde edeceğiniz gelir size 100 TL olacaktır. Günde 2.000 davetiye katlarsanız 200 TL’ye, aya ulaşırsanız 6.000 TL civarında kazanırsınız!

Davet başına 1 TL’ye kadar kazanabilirsiniz!

Senetle Borc Para Veren Yerler

Daha zor ve zaman alan davetiyeler de 1 TL’ye kadar ücretlendirilir. Bu rakamlar tamamen tahminidir. En önemli nokta ise işveren ile yapacağınız sözleşme olacaktır. Ortalama bir davet için ne kadar zaman harcadığınızı hesaplayıp buna göre hesaplayabilir veya işverenin bir haftalık teklifini kabul edip süreci takip edebilirsiniz.

Çok kazanıyorsanız ona göre ilerleyebilirsiniz; Ama günde ortalama 5 saat ayırırsanız tahmini 4.000 TL kazanabilirsiniz. Evden çıkmadan o parayı kazanmak iyi bir iş, en azından bu günlerde.

Düğün davetiyesi katlayan firmaların şartları ve koşulları

Düğün, nişan, sünnet, doğum günü ve diğer özel gün davetlerini sunan mekanları katlayan bazı özel şartlar vardır. Bunlar genel olarak şu şekildedir:

 • Katlamalı siparişi teslim alan kişi, ürünlerin iade edilmeme riskine karşı sigorta yaptırmak zorundadır.
 • Siparişlerin gününde hatta zamanında teslim edilmesi önemlidir.
 • Ücret, başlangıçta tartışılanla aynı olmalıdır.
 • Davetiye katlama işinin temiz ve düzgün bir şekilde yapıldığı varsayılır.
 • Yapılan işi körü körüne tekrar etmesi istendiğinde, yanlışı itiraz etmeden düzeltmesi istenebilir.
 • Sayılan malları eksiksiz olarak iade etmeniz istenmektedir.

Bu şartları sağlıyorsanız evinizden kolayca ek gelir elde edebilirsiniz. Evde düğün davetiyesi katlama işi son yıllarda çok para kazandırmaya başladığından, iyice düşünmenizi ve birkaç dükkan gezmenizi tavsiye ederim. Katlanır mağaza sunan firmalar için internette arama yapmadan önce bölgenizdeki esnafları ziyaret etmeniz daha mantıklı olacaktır.

Davetiyeleri evde katlayıp süsleyebileceğiniz yerler

 • Düğün, sünnet, kına gibi benzeri davetler için davetiye satışı yapan işletmeler bu davetleri genellikle evlere katlayarak işliyorlar. İşveren için hem daha ucuz hem de daha hızlı olduğu için çalışmayan birçok kadın evde davetiye katlama işi sayesinde ek gelir elde edebiliyor.
 • Genellikle küçük dükkân sahibi olan zanaatkârların bu tür eserlerini bulabilirsiniz. Bu noktada, davetiyeyi hangi mağazaların bastığı sorusu ortaya çıkıyor. Davetiye baskısı otomatik olmasına rağmen, katlama ve süsleme, zaman alan ve emek yoğun bir iştir. Bu noktada işler insanlara, yani çalışanları dışında evinde iş arayan kişilere, davetiye katlama ve süsleme işleri için geçerlidir.
 • Düğün davetiyesi katlama organizasyon firmaları veya parti malzemeleri yapıp satan yerler bu işi yaptırmanız için ideal yerlerdir. Davetiye satışlarının gelir oranı genelde yüksek olduğu için kadınların evdeki geliri yeterlidir.
 • Bu nedenle asıl kazanç sürümden kazanma mantığıdır. Çünkü evde davetiye katlama işi kolay bir iştir ve kısa sürede binlerce davetiye katlayabilirsiniz.

Evde katlama işi yapan yerlere nasıl ulaşabilirim?

basvuruuuuuu

 • Evde davet işi veren yerlere hem internet üzerinden hem de iş yerinin adresinden ulaşılabilir. İstanbul, İzmir gibi çeyiz işçiliğinin yoğun olduğu illerde direk dükkanlara gidip iş bulabilirsiniz.
 • Örneğin: İstanbul’un Mahmut Paşa semtinde düğün davetiyesi katlama işi yapan birçok dükkan ve firma bulunmaktadır. Şahsen gelip başvuru yaparsanız bu işi almanız mümkün.
 • Ayrıca ev davetiyelerinin katlandığı yerleri de bulmak mümkündür, örn.
 • Bu pozisyonlara başvurabilir ve eve davetiye katlama işi alabilirsiniz. İnternette güvenilir yerlerin telefon numarası varsa onlarla iletişime geçip iş emri talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için önerebileceğim şu Facebook gruplarına katılabilirsiniz: Evde Ek İş İlanları ve Ev İlanlarından Para Kazanın… Bu gruplarda her gün evde onlarca iş ilanı görebilirsiniz.

Mesaj Bırakabilirsiniz